“Gjumi më i gjatë në jetë”, Donaldi flet për natën e kaluar në suitë me Beatrix (FOTO LAJM)

Sot, çifti më i ri i shoëbizit, aktori, Donald Veshaj dhe këngëtarja, Beatrix Ramosaj festojnë një mujorin e lidhjes së tyre.

Të pyetur nga moderatorja, Arbana Osmani, ata janë shprehur shumë të lumtur krah njëri-tjetrit. Ndërkohë, ajo ka insistuar më tej lidhur me natën që kaluan në suitë së bashku.

“Si shkoi te suita?”, e pyeti ajo.

“Realisht aty kam fjetur gjumin më të gjatë në jetën time, ndryshon ambient edhe fakti që ke një jakuzzi në dhomë. Për mua ishte një ditë shumë e bukur dhe ishte një super surprizë”, u shpreh Donaldi./albeu.com/


Shtuar 4.01.2022 23:11