Meta sfidon Ramën: Pse ka frikë të përballet me mua?

Presidenti i Republikës, Ilir Meta shprehet se kryeministri Edi Rama ka frikë të ballafaqohet me të para Vlorës e ndjen qe është i humbur ne debat, pa filluar.

Presidenti Meta: E ftoj Ramën për te disfatën here për nje debat televiziv ne Vlore. Por jam i bindur se nuk do te vije sa kohe atij i ra te fiket edhe nga Babaramo. Kjo tregon qarte qe është ne gjendje shume te rende.

Edi ka frike te ballafaqohet me mua para Vlorës dhe para te gjithë popullit sepse e ndjen qe është i humbur ne debat, pa filluar.

 


Shtuar 22.04.2021 19:47