Masakër në Berlin! Gjenden në një banesë 5 persona të vrarë, mes tyre 3 fëmijë

5 persona janë gjetur të vdekur në një shtëpi në jug të Berlinit. Mes viktima janë dhe tre fëmijë, ndërsa policia dyshon se është një krim.

Trupat e pajetë janë gjetur në një ndërtesë banimi në Königs Wusterhausen në Brandenburg. S

Sipas zyrës së prokurorit publik të Cottbus, trupat kanë plagë me armë zjarri dhe me thikë.

Policia është ende duke hetuar për këtë ngjarje. Edhe agjentët e mjekësisë ligjore ndodhen në vendngjarje./albeu.com


Shtuar 4.12.2021 17:35

Tags: ,