Kosova shkatërron Lituanin, shënon dhe golin 4 (VIDEO)

Kosova është duke e mposhtur 4:0 Lituanin.

Golin e katërt për “Dardanët” e ka shënuar Besar Halimi.

Shtuar 24.03.2021 10:03

Tags: