Fundet që janë në modë këtë verë (FOTO LAJM)

Këtë verë, blogeret po investojnë në funde delikate që vishen në të gjitha orët dhe në raste të ndryshme.

Modeli midi, palosjet klasike që mbretwroret i duan pasi japin elegancw, fundet boho dhe sigurisht xhinsi, janë vetëm disa nga fundet që do të shihni këtë vit tek vajzat me stil. Shihni fotot më poshtë për t’u frymëzuar./albeu.com

Shtuar 17.06.2021 14:41

Tags: ,