Frika për humbjen e titullit mbretëror, Meghan Markle telefonatë sekrete Kate Middleton

Meghan Markle dëshiron të rivendosë urat e komunikimit me familjen mbretërore, dhe kjo është një shenjë e armëpushimit në Buckingham.

Sipas medieve të huaja, Megan Markle jo vetëm që dëshiron një armëpushim, por gjithashtu gjeti personin e duhur për të vepruar si një “arbiter” dhe nuk është askush tjetër përveç Kate Middleton.

Meghan ka kontaktuar Kate, duke dashur ta ketë atë në krah të saj. Dukesha e Sussex ka telefonuar në mënyrë sekrete Kate, dhe thuhet se e gjithë kjo po bëhet sepse Meghan ka frikë nga humbja e titullit mbretëror.

“Megan ka frikë të humbasë titullin e saj dhe ndikimin e deklaratave të Harry në lidhje me familjen mbretërore në dokumentarin e fundit Apple TV + dhe Oprah Ëinfrey”, tha një burim, duke shtuar se ajo kishte kontaktuar fshehurazi Kate, duke e ditur që nëse kishte një shpresë për të normalizuar situatën./albeu.com

Shtuar 8.06.2021 05:06