EMRI/ Vetëvritet me armë zjarri 57-vjeçari në Tiranë

Një 57-vjeçar i identifikuar si Xhafer Beta është vetëvrarë me armë zjarri pak pas mesnatës te Casa Italia në Tiranë.
Mësohet se,  para pak kohësh i kishte vdekur nipi dhe shkak mund të jetë bërë depresioni.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 00:50, tek Casa Italia, në banesë, dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi Xh. B., 57 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com

Shtuar 18.06.2021 08:54