Emri/ Rrëmbyen punonjësin e kioskës te Sheshi Skënderbej, arrestohet 19-vjeçari

Policia e Tiranës, ka vënë në pranga 19-vjeçarin Hajri Pulakën, për shkak se dyshohet për veprën penale “Heqje e Paligjshme e Lirisë”.

Mësohet se ai bashkë me 3 të tjerë të arrestuar më herët, dhunoi dhe mori peng një punonjës në kioskat që ishin vendosur tek Sheshi Skenderbej.

Në 20 maj u arrestuan, Denis Baxhaku, Ermand Hoxha e Teo Kolemiço, menaxherë kioskash

Dhuna ndaj kamariarit, erdhi për shkak se të rinjtë dyshonin se i vidhte.


Shtuar 6.06.2024 15:08