Tiranë: Aksidentohet makina e policisë (VIDEO+FOTO)

Një makinë policie është përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm në Tiranë, pranë Maternitetit të Ri.

Në pamjet e siguruara nga albeu.com, automjeti i uniformave blu është përplasur me shtyllën dhe si pasojë e përplasjes së fortë dhe lagështirës në rrugë, makina është spostuar në trotuar.

Ndërkohë, bëhet e ditur se asnjë nga policët nuk ka pësuar dëme dhe se janë jashtë rrezikut për jetën. /albeu.com/


Shtuar 24.10.2021 08:20