E FUNDIT/ Rama siguroi fitore të thellë, Meta bëhet i gjallë e paralajmëron konferencë urgjente

Vazhdon me ritme të shpejta numërimi i votave në Shqipëri duke premtuar rezultatin final në pak orë.

Deri në këto momente, PS kryeson ndjeshëm me 74 mandate, e ndjekur nga PD me 59 mandate, LSI 4 mandate dhe PSD me 3 mandate.

Zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi me anë të një postimi të tij në “Facebook” ka lajmëruar një konferencë të presidentit Meta i cili do të drejtohet me një mesazh ndaj qytetarëve. /albeu.com/

 

 

 

Shtuar 27.04.2021 13:56