Afat vetëm 2 orë, Florian Marku dështon në matjet para ndeshjes së madhe (VIDEO)

Florian Marku do të përballet nesër me kundërshtarin Maxim Prodan.

Para ndeshjes së madh janë kryer tashmë matjet e fundit dhe është bërë përballja sy me sy në mes dy bokserëve.

Megjithatë, një lajm aspak i mirë vjen nga matja e boksierit shqiptar, atje ku ka rezultuar mbi peshën e lejuar për këtë ndeshje

Markut i janë dhënë dy orë që të bëjë edhe një matje tjetër, atje ku do të përcaktohet përfundimisht vendimi për të. /albeu.com/


Shtuar 24.09.2021 15:59