E BUJSHME/ PSG interesohet për Lewandowski

Evropa ka disa sulmues që po spikatin me sasinë e golave të tyre.

Mbappe, Haaland, Vlahoviç, Benzema dhe Lewandowski janë sulmuesit më të mirë momentalisht.

Një lajm i befasueshëm nga mediat franceze po qarkullon orët e fundit.

Robert Lewandowski është objektivi i ardhshëm i PSG-së. Nëse Mbappe do të largohej nga klubi francez, sulmuesi polak do të jetë goditja kryesore në fazën sulmuese për francezët./ h.ll/albeu.com


Shtuar 29.12.2021 11:32