Dorëheqja e Gramoz Ruçit! Preket Braçe: Nuk do jetë njësoj pa ty!

Zëvendëskryeministri, Erion Braçe ka komentuar vendimin e Gramoz Ruçit për t’u larguar nga politika aktive.

Ai ka ndarë një foto me Ruçin gjatë fushatës për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, duke i bërë dhe një dedikim.

“Të jam mirënjohës, nuk do të jetë njësoj pa ty në luftë dhe paqe,”-shkruan Braçe mbi foton e postuar. /albeu.com/

Shtuar 13.06.2021 00:04