Çfarë po ndodh në Durrës? RENEA shtrin në tokë dy të “fortit” me makina luksoze (VIDEO)

Forcat Speciale RENEA kanë vënë në pranga dy persona në Durrës, por ende nuk ka detaje për identitetin e tyre.

Siç mund të shihni në videon e mëposhtme, efektivët e maskuar dhe armatosur rëndë, shtrijnë përtokë dy “të fortët”, ndërsa në disa momente i qëllojnë me shkelma dhe me grushte.

Ata janë arrestuar pranë një makine luksoze, ndërsa video është filmuar nga një qytetar dhe publikuar nga JOQ.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)


Shtuar 20.07.2021 17:35