Tragjedi në Greqi, po punonin në çati, 15-vjeçari rrëzohet dhe humb jetën para syve të të atit

GREQI- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Aleksandropolisit ditën e sotme.
Një 15-vjeçar, ka humbur jetën para syve të të atit.

Ngjarja ka ndodhur teksa 15-vjeçari po punonte me të atin në çatinë e pallatit pesëkatësh, ku ndodhet banesa e familjes.

Për arsye ende të panjohura, ai humbi ekuilibrin dhe u rrëzua.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar ekipet e shpëtimit nga EKAV dhe zjarrfikësja. Por 15 -vjeçari u shpall i vdekur në vendngjarje./albeu.com


Shtuar 16.03.2024 18:53