Bie nga ura në Fier dhe përfundon në kanal, 34-vjeçarja dërgohet me urgjencë në spital

Një 34-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht nga një urë dhe ka përfunduar në kanal.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kuman në Roskovec të Fierit.

Si pasojë e rënies, 34-vjeçarja me inicialet M.L është plagosur dhe është dërguar menjëherë në Spitalin e Fierit për të marrë ndihmën e nevojshme.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Kuman, Roskovec, dyshohet se është penguar dhe është rrëzuar aksidentalisht nga ura dhe ka rënë në kanal, shtetasja M. L., 34 vjeçe, banuese në fshatin Kuman, e cila ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve./albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 15:31