Teuta dhe Skënderbeu ndajnë pikët (VIDEO)

Ka përfundur 2-2 sfida mes Teutës dhe Skënderbeut.

Golat për Teutën u realizuan nga Vila dy herë 36′ 50′, ndërsa për Skënderbeun shënuan Mensah 20′ Bajrami 81.

Pas 9 javësh Teuta mban vendin e 4 me 13 pikë, ndërsa Skënderbeu i paradundit me 7 pikë,. /albeu.com/


Shtuar 21.11.2021 15:40