Basha nga Mallakastra: Të dielën vazhdojmë betejën për rrëzimin e regjimit Rama-Doshi

Kreu i PD-së Lulzim Basha në një takim me demokratët e Mallakastrës është shprehur i bindur për fitoren në zgjedhjet brenda partisë më 13 qershor.

Basha tha se të dielën vazhdon beteja për rrezëimin e regjimit Rama-Doshi.

“Nuk dorëzohemi përballë maskarës zgjedhore. Së bashku me shumicën e shqiptarëve do sjellim ndryshimin që njerëzit duan dhe meritojnë”, tha ndër të tjera Basha./albeu.com

Shtuar 11.06.2021 08:06