60-vjeçari në Tiranë i jep fund jetës duke u varur

Një 60-vjeçar me iniciale SH.U nga Tirana i ka dhënë fund jetës duke vetëvarur në një pemë.  Ngjarja ka ndodhur reth orës 18:50, në fshatin Mustafakoç, në Baldushk.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes./albeu.com

Shtuar 11.06.2021 08:06