Asnjë vdekje dhe 8 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 8 raste te rëja me Covid-19 dhe asnjë vdekje.

Ministria e Shëndetësisë bën me dihe se, 14 qytetarë janë shëruar, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.801.

Në total numri i rasteve aktive është 314./albeu.com


Shtuar 1.12.2021 15:22