Asnjë vdekje dhe 4 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 4 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se sot nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Gjithashtu janë shëruar 8 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.548.

Në total numri i rasteve aktive është 424./albeu.com


Shtuar 15.11.2021 15:08