Arsyeja e zemërimit të Putinit: Askush nga politikanët nuk i jep dorën (VIDEO)

Kuzhinierë, politikanë, krerë shtetesh, të gjithë refuzuan të shtrëngonin duart me presidentin rus Vladimir Putin.

Kjo krijoi urrejtje dhe zemërim tek ai, gjë që shpjegon pse filloi lufta me Ukrainën. Të paktën kështu thotë video në “TikTok” e @vinil_26.

Ndjekësit e autorit shumë shpejt kanë komentuar videon.

“Nuk e di pse, por më vjen keq”, ka shkruar njëri. /albeu.com/

@vinil_26 the beginning of a villain always has to be dramatic #putin #russia #ukraine #fyp ♬ original sound – vinzo

Shtuar 20.03.2022 16:04