Arjan Konomi përfundon në spital, çfarë po ndodh me shëndetin e opinionistit të “Përputhen”

Analisti dhe opinionisti i njohur Arjan Konomit i është dashur që t’i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Vetë Konomi ka shpërndarë një video në rrjetet sociale ku shprehet se për pak ka rrezikuar të humbë krahun, por thotë se ka shpresë që çdo gjë të shkojë mirë.

“Dua të ndajmë ju një fatkeqësi që më ndodhi në spitalin e Ammanit, dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim, të cilin desh e humba për pak por për fat të mirë ka shpresa akoma që ta kem”, thotë ai./albeu.com

Shtuar 27.06.2022 19:03