Aksidenti në Lushnjë, gjendet mes shkurreve trupi i pajetë i 21-vjeçarit

Është gjetur trupi i pajetë i shoferit 21-vjeçar, i cili pësoi aksident mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Lushnje-Rrogozhinë. Trupi është gjetur disa metra larg makinës brenda bimësisë së dendur.

Aksidenti i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në aksin Rrogozhinë-Lushnjë, ku Fabjol Ibraliu humbu kontrollin e makinës dhe përfundoi në oborrin e një shtëpie.

Ngjarja u regjistrua në fshatin Konjat.

Mjeti tip ‘Ford’  mori me vete barrierat e hekurta dhe përfundoi në oborrin e një banesës në anë të autostradës.

Makinës i ka dalë motori jashtë, teksa është dëmtuar edhe trafikndarësja dhe janë thyer disa pemë./albeu.com


Shtuar 24.05.2024 09:32