Aksident te tuneli i Elbasanit, kamioni përplas makinën

Një aksident ka ndodhur mbasditen e sotme në dalje të tunelit të Elbasanit. Burimet bëjnë me dije se një kamion ka përplasur një makinë.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale të mjeteve.

Kujtojmë që java e shkuar la pas një bilanc tragjik sa i përket aksidenteve dhe numrit të viktimave.

/AlbEu.com/


Shtuar 14.03.2023 15:17