Acar por jo reshje shiu, ky është moti për ditën e sotme (FOTO LAJM)

Shqipëria sot: Pjesa e parë  e ditës do të jetë në domiminin e kthjellimeve dhe kalimeve të pakta të vranësirave, ku më e dukshme do të jenë në zonat Verilindore.

Ndërsa në pjesën e dytë të ditës vranësirat do të bëhen më të dukshme në të gjithë Shqipërinë por nuk do të krijojnë mundësi për reshje. /albeu.com/


Shtuar 16.12.2021 07:22