Ndjekësi racist ofendoi partnerin e Adriana Matoshit, acarohet keq Arjola Demiri (FOTO LAJM)

Në kuadër të një sfide për të “gjelbëruar” Instagramin duke postuar fotografi në natyrë, si shenjë për të ngritur vetëdijen mbi rëndësinë e zonave të gjelbra, Arjola Demiri ka ndarë imazhe nga një udhëtim i vitit të kaluar, ku bashkë me të ka qenë edhe aktorja Adriana Matoshi me partnerin e saj Keith Groeneveld, miq të Demirit.

Por kjo foto është bërë shkak që Arjola te acarohet nga nje ndjekes racist qe e shfaq kete veçori dukshem ne Instagram.

Si e shihni komentuesi eshte shprehur me terma mjaft racist te cilet me te drejte kane acaruar aktoren e cila nuk ja ka përtuar nje koment gjithashtu ofendues, per te cilin eshte penduar me vone dhe e ka fshire./albeu.com/


Shtuar 12.08.2021 11:04