Kushton plot 110,000 euro, shikoni super bishën e reperit shqiptar (FOTO LAJM)

Luks pas luksi! Azeti i blen vetes veturën e “çmendur”, kjo është vlera marramendëse e saj

Reperi i njohur shqiptar, Azeti, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Ai shpesh komentohet edhe për jetën e tij private dhe jetën luksoze të cilën bën.

Së fundi, reperi ka bërë me dije se ka blerë një veturë të re të tipit Mercedes S Class S500, i cili është prodhim i vitit 2021.

Kjo veturë arrin vlerën deri në 110,000 euro.

 


Shtuar 3.06.2021 11:47