999 rezultate për

zjarrit

Objektet e shkrumbuara në Shkup, pronë e biznesmenit shqiptar nga Struga Objektet që u shkrumbuan nga flakët në lagjen Karposh 3 të Shkupit përballë fakultetit pedagogjik, janë në pronësi të bi
Tentojnë të vrasin punonjësin e kompanisë së makinave, në kërkim dy të rinjtë Një konflikt për shkak të prishjes së pazarëve në lidhje me qiradhënien e një automjeti ka rrezikuar të përfundojë në tr
Përfshihet nga flakët një banesë në Dibër, adoleshentja largohet e frikësuar Një banesë në fshatin Guri i Zi, pjesë e njësisë administrative Arras në Dibër është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka nd
Iphone i kuq kalon testin e zjarrit (VIDEO) Në mesin e karakteristikave të shumta të iPhone 7 është edhe rezistenca e madhe ndaj zjarrit. Kohët e fundit në YouTu
Rama i “hedh benzinë zjarrit”: Meta dhe Basha nuk besoj të futen në zgjedhje Kryeministri Rama tha ditën e sotme te Ylli Rakipi në “News24” se ai mendon se PD-ja dhe LSI-ja do të marrin pjesë në z
Nëna shtatzënë u dogj brenda në ashensor, zbulohet shkaku i zjarrit tek "Fresku" Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë ka administruar akt-ekspertimin mjekoligjor për përcaktimin e sh
Zjarr masiv në Krujë, ushtria ndërhynë për shuarjen e vatrave Forcat e Armatosura i janë përgjigjur kërkesës së emergjencave civile duke angazhuar rreth 40 trupa të batalionit të dyt
Zjarri përpin rreth 40 hektarë tokë në Berovë Një zjarr i madh ka përfshirë rreth 40 hektarë tokë në Berovë dhe Pyjet e Maqedonisë. Sipas drejtorit të pyjeve, Nikolla
"Grupi i zjarrit" në Lazarat porositi 40 maska, rrobaqepësja: Mi kërkuan me këto detaje Dëshmia e një rrobaqepëseje nga Gjirokastra ka zbardhur një detaj të rëndësishëm për hetimin e 11 të dyshuarve për vrasj
Dëshmon rrobaqepsja për "luftën në Lazarat": “Grupi i zjarrit” porositi 40 maska Dëshmia e një rrobaqepëseje nga Gjirokastra ka zbardhur një detaj të rëndësishëm për hetimin e 11 të dyshuarve për vrasj
“U lodhëm, por ia vlejti!” Publikohen momentet nga shuarja e zjarrit në Bibliotekën Kombëtare (VIDEO) Zjarrfikësit kanë publikuar pamjet nga lufta e djeshme me flakët për të shpëtuar pasurinë e paçmueshme në Bibliotekën Ko
Zjarri tek Biblioteka Kombëtare, dyshohet për të lënduar në katin e nëndheshëm Zjari tek Biblioteka Kombëtare në Tiranë ka rënë në katin e nëndheshëm në të. Disa zjarrfikëse janë në vendngjarje, ndër
Zjarr në katin e nëndheshëm të Biblotekës Kombëtare Një zjarr ka përfshirë Biblotekën Kombëtare. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se zjarri ka rënë në katin e nëndh
Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Vlorë (FOTO LAJM) Një shtëpi është përfshirë nga flakët ditën e sotme si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit, brenda ambienteve të s
Vranë efektivin e RENEA-s, prokuroria kërkon dënim rekord për "Grupin e Zjarrit" të Lazaratit (FOTO LAJM) Prokuroria e Krimeve të Rënda ka paraqitur pretencën për të arrestuarit e të ashtuquajturit "Grupi i Zjarrit" në Lazarat
“Zana e zjarrit”, loja e rrezikshme e Winx-ave me gazin dhe zjarrin në rrjetet sociale që po tmerron prindërit (FOTO LAJM) Autoritetet ruse janë duke hetuar në lidhje me një “lojë” që po përhapet me shpejtësi të madhe në disa qytete, ku fëmijë
Zjarri në Gramsh, policia rrëfen se si u shpëtua 75-vjeçarja nga flakët Ditën e djeshme në qytetin e Gramshit ka rënë një zjarr i cili shkrumboi plotësisht 6 banesa. Ditën e sotme policia
Përplaset me një dre gjatë uljes, i shpëton për pak zjarrit aeroplani në SHBA (VIDEO) Një aksident jo i zakonshëm ka ndodhur në Charlotte, në Karolinën e Veriut ku një aeroplan i “American Eagle” në momenti
Gjirokastër, zjarri përfshin kompleksin në qendër të qytetit Një godinë 4 katëshe në Gjirokastër është përshirë nga flakët duke shaktuar dëme të mëdha materjale. Mësohet se bëhe
Vetëdorëzohet një nga të dyshuarit për sulmin në Kanada Është vetëdorëzuar në polici një nga dy autorët e dyshuar për hapjen e zjarrit të dielën në një xhami të Kebekut ku u vr