999 rezultate për

zerat

Dhuratat perfekte të Krishtlindjeve për ekipet e Serisë A (FOTO LAJM) Për Krishtlindjve me siguri që trajnerët e skuadrave në Serinë A, e kanë shkruar letrën e tyre të dëshirave. duke qenë
Al-Khelaifi: Nuk na intereson Ronaldo Paris Saint Germain nuk e ka objektiv Cristiano Ronaldon. Zërat e muajve të fundit e adresonin interesin e kampionëve të
Amal Clooney përgënjeshtron zërat për shtatzëninë Më pak se një javë më parë, mediat shkruanin se Amal Clooney është shtatzënë, kjo referuar edhe barkut pak të fryrë, ndë
Zërat e dy njerëzve të vuajtur nga Bekim Skënderi - Tek po prisja orarin e nisjes së autobusit , i ulur aty , po shijoja bukurinë e pikëzave të shiut t
Sadija shuan zërat, flet për postimin e fotos me Shkëlzenin Sadije Berisha ka sqaruar arsyen e postimit të fotos së saj me ish bashkëshortin, Shkëlzenin, në llogarinë e saj në Face
Anglia, super-ofertë për Pep Guardiolën Mund të jetë trajneri aktual i Bayern Munchen, Pep Guardiola, pasuesi i Roy Hodgson në krye të Kombëtares angleze. Si
Aliti përgënjeshtron zërat: Mbetem në BDI Nënkryetari i Kuvendit dhe i BDI-së Rafiz Aliti është zyrtari i parë i integristëve që është prononcuar lidhur me formim
Lika: Nuk iki nga BDI, por duhen bërë ndryshime Zyrtari i lartë i BDI-së dhe njëri nga bashkëpunëtorët më të ngushtë të liderit të saj Ali Ahmetit, Hazbi Lika, ka mohua
Reali bën gati ofertën e re pë De Gean Reali i Madridit pritet të dalë me një ofertë 35 milionë euro për të marrë portierin e Manchester Untied, David de Gea.
Pellegrini sulmon Mourinhon: Është egoist Trajneri i Manchester City-it , Manuel Pellegrini nuk ka aspak një marrëdhënie të mirë me Jose Mourinhon. Duke folur për
Agjenti i Hysaj-t qartëson zërat e merkatos Elseid Hysaj vazhdon të jetë një emër i nxehtë në merkaton italiane. Agjenti i Elseid Hysajt, ka folur në lidhje me spek
Malaj mohon zërat për një parti të re Ish deputeti Arben Malaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka hedhur poshtë në mënyrë kategorike të gjitha
"Milani klub i madh, por mendoj vetëm për Lazion e Interin" Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", Sinisa Mihajloviç ka folur për të ardhmen e tij. Tekniku i Sampdorias ka k
Zaev "plas" sot bombat për BDI dhe PDSH Edhe pse ishte paralajmëruar se “bomba” që do të publikohet sot nga lideri i LSDM-së Zoran Zaev do t’i kushtohet rastit
Icardi: Messi mbetet më i madhi Mauro Icardi ndal zërat e merkatos që e shohin larg Interit dhe i betohet për besnikëri ngjyrave zikaltër. "Zërat? Më
Fininvest mohon zërat: Milani nuk është shitur Grupi Fininvest, grupi me aksionet më të mëdha te Milani, ka mohuar lajmet më të fundit në mediat italiane se kanë arrit
Ramos largon zërat: Nuk e shoh veten me fanellë tjetër Pas fitores 4-1 ndaj Real Sociedad, mbrojtësi i Real Madrid Sergio Ramos ka dashur të largojë zërat e merkatos që e shoh
Ronaldo-Irina, merr fund dashuria? (FOTO LAJM) Lidhjes që vazhdon që prej vitit 2010 duket se i ka ardhur fundi. Historia e dashurisë mes Cristiano Ronaldos dhe Irina
Enrique: S'ka ultimatum, Messi më i miri në botë Në vigjilje të ndeshjes kundër Elches, tekniku i Barcelonës Luis Enrique ka folur për marrëdhëniet e krisura me Lionel M
Hedh poshtë zërat për ndarje, ja çfarë shkruan Adele (FOTO LAJM) Teksa më herët përflitej për një ndarje nga bashkëshorti të këngëtares Adele, kjo e fundit i ka hedhur të gjitha poshtë