999 rezultate për

vjedh

SKANDAL/ Arkëtarja e postës vjedh pensionet, të moshuarit vërdallisen gjyqeve Çifti Mujo nga fshati Pirg i Korçës marrin rrugën nga Kanadaja për pensionin që u ka përvetësuar arkëtarja e postës në v
Memorizonte të dhënat e kartave të kreditit, kasieri vjedh nga 1300 klientë Një kasier në një market në Tokio është arrestuar pasi besohet se ka vjedhur të dhënat e kartave të kreditit të 1300 kli
Vodhën kasafortën me euro dhe një makinë në Babrru, dy të arrestuar Zbardhet dhe dokumentohet autorësia e vjedhjes së mjetit dhe kasafortës në banesën e shtetasit B. M., ndodhur në Babrru
I dënuar me 4 vjet burg, vërdallisej për qejf nëpër Tiranë, arrestohet 28-vjeçari Një person i shpallur në kërkim për vjedhje dhe i dënuar me 4 vjet heqje lirie është arrestuar nga Policia e Tiranës. Sh
Ishte në kërkim ndërkombëtar, arrestohet në Tiranë 42-vjeçari Një tjetër person në kërkim ndërkombëtar bie në prangat e Policisë. Kapet një 42-vjeçar shqiptar i dënuar nga drejtës
Nuk i dënuan dot prej ADN-së identike, mbraron "aventura" e binjakëve shqiptarë që kryen mbi 100 grabitje Muzike live, makina luksoze dhe ora të shtrenjta, një jetë si në filma ajo e dy vëllezërve binjakë Eduard dhe Edmond Tr
Tentoi të vjedhë banesën në kryeqytet, hajduti e pëson keq Një 32 vjeccar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka tentuar të vjedhë një banesë në Kamëz. G.D. kishte hyrë p
Nuk janë bankat. Çfarë duan të vjedhin shqiptarët më shumë? (FOTO LAJM) Përmendëm bankat nisur nga fakti se çfarë gjendet brenda tyre është nevoja bazë për të mbijetuar. Paraja! Ndonëse asgjë
Pitoni "vjedh" dhinë, fshatarët ia njerrin nga stomaku (VIDEO) Pitoni 4 metra i gjatë në Kinë "vodhi" një dhi nga fermeri dhe e gllabëroi menjëherë, por nuk shpëtoi paq. Fermeri dh
Tentuan të grabisnin vilën në kryeqytet, arrestohen 2 të rinj nga Fushë-Kruja Parandalohet vjedhja e një banese ku autorët janë kapur dhe arrestuar në flagrancë në momentin e vjedhjes së banesës.
Basha: Qëllimi i Ramës është të vjedhë bashkë më kriminelë e oligarkë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka publikuar një video në faqen zyrtare në Facebook ku shpreh qartë qëndrimin s
SKANDAL/ Zbulohet si mbyllen dosjet në prokurori me 4 mijë euro Fiks Fare denoncoi dy avokatë të njohur në Tiranë dhe Vlorë, të cilët duke bërë "sekserin" e prokurorëve arritën të liro
Në të njëjtën ditë këngëtareve shqiptare u vjedhin Instagramin dhe shikoni ç'bëjnë (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një pjesë të pandarë tonën aq më tepër për personazhet e famshëm të cilët e përdorin shum
Arrestohen dy xhepistë profesionistë: Policia publikon momentin e vjedhjes (VIDEO) Tre persona, dy nga të cilët të dënuar më parë janë arrestuar për vjedhje. Të arrestuarit në kuadër të operacionit “
Burg i përjetshëm për vjedhjen e 50 dollarëve, burri lirohet pas 35 vitesh (FOTO LAJM) Alvin Kennard ishte vetëm 22 vjeç kur u dënua me burgim të përjetshëm pasi vodhi 50.75 dollarë (41 £) në një furrë buke.
Shtiret sikur ka këmbën e thyer, ky është qeni dinak që u vjedh zemrën kalimtarëve për ta ushqyer (VIDEO) Një qen dinak ka mësuar të shtiret sikur ka dëmtuar këmbën, në mënyrë që kalimtarët të kujdesen, ta ndihmojnë dhe ushqej
Mozzik dhe Loredana ndahen pas skandalit të bujshëm të vjedhjes së parave? (FOTO LAJM) Mesa duket, shoëbizi shqiptar ka "rënë në sy". PAs ndarjes së cciftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha, duket se martesa
"E bënë rrugë", gazetares shqiptare i vjedhin Instagramin (FOTO LAJM) Leila Kraja, e njohur si Lei, është ndër figurat më të reja në televizion në emisionet sportive të “Digitalb”, ndërsa më
Ngjashmëri e frikshme: Disney e ka vjedhur "Mbretin Luan" nga japonezët? (FOTO LAJM) Plot 488 artistë japonezë të filmave të animuar nënshkruan një peticion në vitin 1994, kur “Mbreti Luan” i “Disney-t”, n
Mustafa: Disa po shfrytëzojnë paratë e vjedhurave për të përçarë LDK-në Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është deklaruar lidhur me mospërfshirjen e Arben Gashit, Xhafer T