999 rezultate për

vendi

Merrni këto vendime njëherë e mirë, si ta mbyllni vitin sipas shenjës së horoskopit Viti po mbaron dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë, shenja juaj zodiakale mund t’ju vijë në ndihmë me këshilla s
Liverpool-Tottenham, super dueli për vendin e parë në Premier League Pas 12 javëve të para të këtij sezoni në Premier League, Liverpool-Tottenham është sfida për t’u ndjekur në kampionatin
Policia jep detaje: 23 vjeçari u godit me çekan, i dyshuari Iku nga vendi i ngjarjes Agron Borovci, zëdhënës i Policisë në Prishtinë, për IndeksOnline ka thënë se 23 vjeçari është sulmuar me çekan dhe i dy
Në kërkim nga policia, "zbulohet vendi" i arratisjes së Stresit (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Stresi ka qenë në qendër të mediave ditët e fundit, pasi ishte një ndër personat kryesorë gjatë protest
Shehu nxjerr shifrat: Jemi vendi me vdekshmërinë më të lartë të mjekëve në botë nga COVID-19 Ish-deputeti demokrat Tritan Shehu, ka publikuar statistikat e mjekëve që kanë humbur jetën si pasojë e Covidit në vend.
Granit Xhaka nuk e ka vendin e sigurtë te Arsenali, "topçinjtë" presin oferta Mesfushori Granit Xhaka është duke ‘luftuar’ që të shpëtojë karrierën të Arsenali. Trajneri i "Topçinjve", Mikel Arte
"Nuk kërkoj mëshirë, por drejtësi", pas vendimit të qeverisë reagon babai i Klodian Rashës Babai i Klodianit, Qazim Rasha është përgjigjur për vendimin e qeverisë për t'i lidhur një pension, por duke e quajtur v
Babai i Klodian Rashës refuzon shumën e majme të qeverisë: Vrasje për së dyti! Ditën e sotme qeveria ka marrë vendimin që t’i lidhë një pension mujor familjes së Klodian Rashës, 25 vjeçarit që u vra
Vendimi i KQZ: Tiranës i shtohen edhe dy deputetë, ja kujt i hiqen Me 5 vota pro dhe asnjë kundër, Komisioni Rregullator miratoi shpërndarjen e mandateve për zgjedhjet e ardhshme. Në z
Greqia shtyn vendimin për hapjen e Kapshticës Autoritetet greke vendosin shtyrjen deri më 7 janar të hapjes së pikës së kalimit kufitar në Kapshticë, bën me dije Drej
Flet Alimehmeti: A do goditet vendi nga një valë e tretë e COVID pas festave Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti, ndërsa foli për situatën e koronavriusit në vend, tha se nuk ka mjaftueshëm testi
Rezultate katastofike, Dortmund merr vendimin final për trajnerin Favre Dortmund ka shkarkuar trajnerin Lucien Favre. Ky shkakrim erdhi pas ndeshjes se djeshme në Bundesligë, ku Dortmundi u
5 gjëra që s'duhet t'i mbani më në banjë! Mesatarisht në shpenzojmë +/- 30 minuta çdo ditë në banjë. Shumëica e gjërave tona personale ndodhet atje, por kjo s'do
Pritet vendimi: 10 vite burg për reperin Lil Wayne (FOTO LAJM) Reperi i njohur Lil Wayne ishte akuzuar vitin e kaluar për armëmbajtje pa leje. Në një mbledhje virtuale, ai prano ak
LIVE/ Të rinjtë e revoltuar i drejtohen Kuvendit, policia blindon institucionet Vazhdon protesta e dhunshme e të rinjve në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se grupe të rinjsh protestues janë drejtuar
"Bëni ç'të doni, kam vrarë një njeri", merret vendimi për efektivin që vrau Klodianin Vrau Klodian Rashën, merret vendimi “arrest me burg” për efektivin e policisë. Efektivi ka qenë në gjendje të renduar
Merret vendimi për 57 vjeçarin që abuzoi s*ksualisht me të miturën për 2 vite me radhë Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për 57-vjeçarin Ajet Dume, i cili abuzoi seksualisht për dy vite me
Sot merret vendimi për policin që vrau Klodian Rashan Efektivi i “Shqiponjave”, N.H, i cili qëlloi me armë zjarri dhe i mori jetën, 25-vjeçarit, Klodian Rasha ditën e martë,
Milani siguroi vendin e parë grupet e Europa League, flet Pioli Stefano Pioli, trajneri i Milan-it, ka komentuar fitoren kundër Sparta Prague dhe vendin e parë në Grupin H të Europa Le
Presidenti i përkohshëm i Barcelonës merr vendimin për Koeman Pas humbjes së rëndë kundër Juventusit, presidenti i përkohshëm i Barcelonës, Karles Tuskets, dhe drejtuesit e klubit ka