999 rezultate për

ulje

Dyshohet si ilaçi që shkakton depresionin, OBSH kërkon të mos përdoret më Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka këshilluar institucionet shëndetësore që të mos e përdorin ilaçin antiviral
Doli në pension, vdes nga COVID-19 mësuesja Vdes nga koronavirusi mësuesja që u pensionua muajin e kaluar Luljeta Zymberi, ish-mësimdhënëse në shkollën “Pjetër B
ZYRTARE/ Juventus-Napoli, merret vendimi nga apeli Dënimi i apelit në lidhje me çështjen Juve-Napoli ka mbërritur. Gjykata Kombëtare e Apelit hodhi poshtë kërkesën e Na
Dita nis me diell, por temperaturat pësojnë ulje: Parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët por që në zonat
Diell dhe ulje e temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të kthjellët dhe mundësia pë
10 ushqimet kryesore për uljen e stresit Të gjithë kemi shkaktarë të ndryshëm të stresit në jetë siç janë marrëdhëniet, puna apo problemet e vetëvlerësimit. Nëse
Përfundon gjykimi për dosjen e nxehtë 339, me sa vite burg janë dënuar të pandehurit Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka përfunduar gjykimin e Dosjes 339/3, ku në përfundim të
I akuzuar për disa vrasje, numri dy i bandës së Lushnjes kërkon uljen e dënimit Numri 2 i ish-bandës së Lushnjës Enver Dondollaku, i cili ndodhet pas hekurave në burgun e Peqinit, kërkon të ulë vitet
Pasagjerët u ankuan për erë të keqe, avioni bën ulje emergjente Një fluturim i British Airways për në Verona bëri ulje emergjente në London Heathrow, pasi pasagjerët u ankuan se ndjeni
Ulje temperaturash e reshje shiu, si pritet të nisë java Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Reshjet e shiut do rikthehen sërish, kryesi
Vranësira dhe ulje temperaturash, si do të mbajë sot moti Sipas MeteoAlb ditën sotme paraditja mbetet me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta. Por duke ju afruar mesd
Luljeta Bozo feston ditëlindjen, nusja i bën dedikimin e ndjerë: Ti grua e madhe (FOTO LAJM) Inxhinierja e njohur Luljeta Bozo feston ditëlindjen dhe një urim të veçantë ia ka bërë nusja e djalit të saj, regjisorj
Rikthehet frika në Itali, rritet numri i infektimeve me COVID-19 Sipas të dhënave zyrtare, të publikuara nga mediat italiane, gjatë 24 orëve të fundit, në shtetin fqinj janë konfirmuar
Java nis me ulje temperaturash, si do të jetë moti sot Në vendin tonë pritet një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do të sjellin një mot të qëndrueshëm në pjes
Prej vitesh me rroga qesharake, Rama kujtohet të falenderojë infermierët Rrogat e infermierëve në vend vazhdojnë të mbeten në nivele qesharake prej vitesh, por kjo nuk e pengon kryeministrin Ra
Avioni ndahet në dysh pas uljes, 5 viktima deri më tani (VIDEO) Një aeroplan i Air India Express me 191 persona në bord është përplasur në një aeroport në shtetin jugor të Kerala, ndër
Avioni plot me pasagjerë rrëshqet dhe përplaset pas uljes, dyshohet për shumë viktima (VIDEO) Një avion i Air India Express me gati 200 persona në bord është përplasur në një aeroport në shtetin jugor të Kerala.
Moti për nesër: Reshje shiu dhe ulje temperaturash! Sot pasdite (e martë, dt.14) dhe nesër (e mërkurë, dt.15), priten reshje të dobëta apo lokale të dobëta në shumicën e qa
Pranon ulje page, Payet vendos mbylljen e karrierës te Marseille Ndonëse në moshën 33-vjeçare, Dimitri Payet e sheh ende shumë të largët ditën kur do të vendosë të "varë këpucët në gozh
Gjyqi në Gjykatën Federale, Skënderbeu pret uljen e dënimit Skënderbeu shpreson në përgjysmimin e dënimit të UEFA-s nga Gjykata Federale në Zvicër. Klubi shqiptar beson se me ndihm