999 rezultate për

trofeun

Si sot në 2012 Real Madrid nënshkroi me Modriç, ja çfarë ka fituar ai në 4 sezone (FOTO) Ai erdhi në Bernabeo në sezonin 2012-2013 dhe ndeshje debutuesikishte ndeshjen e dytë të finales së Super Kupës kundër B
Real Madrid pret sot Fiorentinën për trofeun Bernabeu, ish lojtari i Realit ka një detyrë speciale Real Madrid dhe Fiorentina do të perballen sot për trofeun Bernabeu. Madrilenet do të perdorin që nga fillimi Ronald
Festa e lojtarëve madrilen me trofeun dhe postimet e tyre në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Real Madrid zyrtarisht është Kampion i dyfishtë i Europës. 12 herë kampionët e Europës mposhtën me një lojë dominuese
Cabellos gati për të festuar ditlindjen me trofeun e Super Kupës në duar Mënyra më e mirë për Dani Ceballos për të festuar ditëlindjen e tij të 21 do të jetë që Real Madridi të fitojë Super Kup
Ronaldo dhe Zidane fitojnë trofeun "Onze d'Or" Revista franceze Onze Mundial, ka dhuruar çmimin e lojtari dhe trajnerit më të mirë të vitit për Ronaldon dhe Zinedine Z
"I dashuruari" Mbappe ndjek dhe pëlqen çdo postim të Realit me trofeun Mbappe rikthehet në qendrën e vëmendjes së Madridit. I harruar nga harmonia harmonia që krijoi fitimi i Ligës së
Europa "mban frymën", Juve-Real zbresin në fushë me këto formacione (FOTO LAJM) Juventus-Real Madrid, mund të gjeni një finale më të bukur për këtë sezon? Vështirë do ta keni, pasi ekipi i Allegrit dh
Juve ëndërron me tri "tenorët" që e kanë fituar më parë Championsin (FOTO LAJM) Ishin katër, por tashmë kanë mbetur tre. Deri në fund të janarit ishte dhe Patrice Evra, si një ndër 4 yjet që kanë arri
Arsenali fiton trofeun e FA Cup, mposht Chelsean (VIDEO) Arsenali ka fituar trofeun e FA Cup. Mos pjesëmarrja në Ligën e Kampionëve, e bëri këtë sezon një ndër më të dobëtin
Juve ëndërron, ja tri "tenorët" që e kanë fituar më parë Championsin (FOTO LAJM) Ishin katër, por tashmë kanë mbetur tre. Deri në fund të janarit ishte dhe Patrice Evra, si një ndër 4 yjet që kanë arri
Nuk morën trofeun, Ronaldo dhe Bale: Na bënë një shaka m*** (VIDEO) Pas titullit të 33-të në historinë e Real Madridit, yjet e "galaktikëve" mbetën të habitur kur e kuptuan se skuadra nuk
De Biasi: Juve favoritë për trofeun Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Giani De Biasi, ka analizuar fitoren e mbrëmshme të Juventusit ndaj Monakos. Sipa
Ermal Meta fiton trofeun e parë në Sanremo Këngëtari shqiptar Ermal Meta ka fituar trofeun e parë mbrëmjen e djeshme në Sanremo. Meta mori çmimin për këngën më
Chapecoense merr trofeun Copa Sudamericana (VIDEO) Skuadrës braziliane, Chapecoense i është dorëzuar titulli i Copa Sudamericana. Klubi brazilian humbi pothuajse të gjithë
Kupa e Amerikës Latine i dorëzohet Chapecoensen Në pritje që Federata Amerikanolatine e Futbollit të zyrtarizojë vendimin për t’i dhënë trofeun klubit që u shua në trag
Ja favoritët për të fituar trofeun e Champions League Barcelona është skuadra më favorite për të fituar këtë edicion të Ligës së Kampioneve. Kompanitë e basteve më të rëndësi
Donnaruma përshëndet shqiptarët (VIDEO) Milani ka tifozë të shumtë në gjithë botën, por edhe në Shqipëri. Tifozët e “djallit” kanë edhe grupimin e tyre “Milan
Balotelli: Ky është lojtari që dëshiroj ta fitojë Topin e Artë Mario Balotelli ka treguar të preferuarin e tij për trofeun Topi i Artë. Italiani që ka rilindur në Francë te Nice, k
Zbulohet fjalimi i jashtëzakonshëm i Ronaldos, ja për kë bëhet fjalë (VIDEO) Pritet që shumë shpejtë publikohet dokumentari i jashtëzakonshëm i "La Undecimas". Bëhet fjalë për trofeun e 11-të të
Ronaldo dëshiron trofeun e La Liga-s Cristiano Ronaldo shpreson që Real Madridi do ta fitojë La Ligën këtë edicion. "Los Blancos" nuk e kanë fituar titull