U largua nga ‘Ferma VIP’, Dijonisi ka një mesazh për shqiptarët

Dijonis Biba ka reaguar pas daljes nga ‘Ferma VIP’. Ai ka ndarë një foto dhe një mesazh për publikun.

‘Faleminderit të gjithë shqiptarëve për mbështetjen, u qofsha fal. Rrugëtimi im te Ferma mbaroi’

Kujtojmë se një ditë më parë Dijonisi mbylli rrugëtimin e tij në “Ferma VIP”.

“Unë sot kam vendosur të largohem nga ferma dhe këtë e them seriozisht. Nuk e përballoj dot më, kam ditë që e mendoj. Jam dorëzuar nuk mundem. Valixhen e kam bërë gati, kam folur do largohem tani. Nuk mundem më”, u tha Dijonisi banorëve.

Dijonisi ka hyrë në fermë që prej fillimit, 22 Marsit, ku disa herë është shpallur edhe i preferuari i publikut.


Shtuar 10.05.2024 12:51