999 rezultate për

thyen

Luiza Gega "mbretereshë" në atletikë, thyen një rekord kombëtar Luiza Gega theu një rekord kombëtar në 3000 mijë metra me pengesa dhe e bëri në një kompeticion prestigjoz si Diamond Le
Messi thyen rekordin e "fenomenit" synon Pele-n Lionel Messi padyshim që është një nga lojtrët më të mirë në historinë e fubollit dhe këtë e ka konfirmuar më së mirë në
“Bac u kry”, Era thyen pritshmëritë e atyre që s’i besuan Era do të jetë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të Futbollit-Rusi 2018 së bashku me Will Smith the Nicki Jam. Për kë
Thyen disiplinën, Liverpooli dhe Roma hetohen nga UEFA UEFA ka lajmëruar sot se ka hapur procedurë për thyerje të disiplinës kundër Liverpoolit dhe Romës pas skandalit të këty
Kryeprokurori thyen heshtjen për vdekjen e aktorit Prokuroria Themelore në Gjakovë deri tash nuk ka asnjë pistë hetimi rreth vdekjes së aktorit 23-vjeçar, Art Kurti. K
I riu thyen "arrest shtëpie" e shkakton aksident në Shkodër Pavarësisht se ishte në arrest shtëpie, një i ri ka marrë makinën dhe për fatin e tij jo të mirë ka shkaktuar aksident,
Si kurrë më parë, Megham thyen rregullat e mbretërisë në ditën e dasmës Ditën e sotme do të kurorëzohet në martesë një ndër çiftet më të rëndësishme dhe më të komentuara në botë, Princi Harry
Çmendet tifozi i Marselles, thyen televizorin pas humbjes me Atleticon (VIDEO) Humbja e Marselles me rezultatin 0-3 ndaj Atleticos së Madridit në finalen e Europa League ka “tërbuar” edhe një tifoz q
Rama thyen heshtjen për Xhafajn: S’jemi të gjithë njësoj Kryeministri Edi Rama ka thyer heshtjen për herë të parë dhe ka vendosur të flasë për skandalin ku është përfshirë mini
Tetovë, mësuesi godet nxënësin dhe i thyen dhëmbin SPB Tetovë ka ngritur padi penale ndaj një banori të Zhelinës së Tetovës, me iniciale M.B (56) me profesion mësues pasi
Ora e "kiametit" trokiti për Hamburgun erdhi, skena emocionouese në stadium thyen çdo zemër (VIDEO) Futbolli është i bukur në formën origjinale të tijën, me të mirat dhe të këqijat që të ofron. E keqja shoqërohet me emoc
Merr çmimin e parë por për pak thyen qafën, incidenti në Eurovizion (VIDEO) Eurovizionin këtë vit e fitoi këngëtarja nga Izraeli Netta Barzi. Por menjëher pas marrjes së çmimit dhe performancës
Akuzat e tmerrshme për abuzime seksuale, gruaja e Weinstein thyen heshtjen Duket se gjithë jeta e karriera e Harvey Weinstein po merr fund. Ai ka shpallur falimentimin e kompanisë së tij filmike
Manchester City thyen rekordin e Chelseat me më së shumti pikë në një sezon (VIDEO) Manchester City ka mposhtur sonte Brighton & Hove Albion, duke thyer edhe një rekord tjetër në Premier League, atë me së
Zaev thyen heshtjen, flet për angazhimin e Komandant Hoxhës si këshilltar Angazhimi i Xhezair Shaqirit, komandant Hoxhës në kabinetin e tij si këshilltar i kryeministrit Zoran Zaev, ka bërë që k
Messi thyen një rekord në El Clasico Argjentinasi Leo Messi shënoi përsëri për Barcelonën kundër Real Madridit, me një rekord të ri sa i përket golave në “El
Torino sërish thyen ndjenjat e Napolit, barazon 5 minuta para fundit (VIDEO) Torino mesa duket po mbyll çështjen Seria A. Pas kalimit për të dytën herë të Napolit, torinezët kanë gjetur dhe goli
Aksidentohet piloti gjatë provave të lira, thyen dy këmbët (VIDEO) Shumë frikë për pilotin brazilian Pietro Fittipaldi, që gjatë provave të lira për garën 6-orëshe që zhvillohet ditën e d
Eugent Bushpepa në krye të klasifikimeve, thyen pritshmëritë Duket se Eugenti do të na bëjë krenar këtë vit në Eurovizion. Performancat e tij deri tani kanë qenë fantastike dhe j
Liverpool thyen rekordin e Barcelonës Liverpooli është skuadra që e meriton pa asnjë diskutim finalen e Champions Leagues, ku këtë e tregojnë edhe statistikat