999 rezultate për

teodori

Ministri i punëve të brendshme në Greqi: Nuk ndryshon Marrëveshja e Prespës Takis Teodorikakos, Ministri i punëve të brendshme në Greqi ka deklaruar se Marrëveshja e Prespës nuk ka kthim mbrapa, d
Mijëra njerëz në protestë për emrin Maqedoni, edhe Teodoris kundër qeverisë Qindra-mijëra persona kanë protestuar sot në sheshin “Syntagma” para parlamentit në Greqi kundër pranimit të emrit të Ma
Një letër prekëse nga Meta: Ja si e kam njohur Teodorin në dy kohë... Meta ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta në moshën 80-vjeçare të shkrimtarit të njohur Teodor Laço. Me anë të
UEFA në Tiranë për trukimet dhe stadiumin Trukimet në futbollin shqiptar e kanë detyruar UEFA-n që të zbarkojë në kryeqytetin shqiptar me një delegacion të niveli
Asnjë gjurmë për shqiptarin e hedhur nga trageti në det (UPDATE) Po vazhdojnë pa asnjë rezultat kërkimet në det të hapur për shtetasin shqiptar Eduard Teodori i cili u hodh nga