999 rezultate për

spital

Ndërron jetë në spital pas tentativës për vetëvrasje në burg xhaxhai i Arjela Muratit, studentes që u vra nga i dashuri Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës 38-vjeçari Bujar Murati, i cili tentoi vetëvrasjen në qelinë e tij të burgut në 1
Tragjike në Korçë, 12-vjeçari mbytet me ushqim Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës ku raportohet se njw fwmijw 12-vjeçar ka humbur jetwn. Mwsohet se
U vetëvar në burgun e Beratit, i dënuari humb jetën pas 18 ditësh në Spitalin e Traumës Një prej të burgosurve në IEPV-në e Beratit ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë në orët e para të mëngjesit
Iu ngul peshku, gruaja bëhet operacion për të hequr nga barku (FOTO LAJM) Një grua në Brazil i është nënshtruar një operacioni për të hequr peshkun mustak nga barku i saj. Ai iu ngulit ndërs
Plagoset me thikë futbollisti në Tiranë Konflikti mes disa të rinjve në Tiranë i ka shkaktuar të çara të mëdha në fytyrë një 21 vjeçari, i cili është dërguar me
Padi penale për ish-drejtuesit në Spitalin e Ohrit Sektori i Punëve të Brendshme në Ohër ka ngritur padi penale kundër ish-drejtorit dhe ndihmësdrejtorit për punë ekonomik
Makina përplas dy këmbësorët në Peqin, arrestohet shoferi Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pajovë të Peqinit paraditen e sotme. Një makinë ka përplasur dy këmbësorë që ishin në
Aksidentohet rëndë i riu, dërgohet me helikopter në Tiranë Një 18 vjeçar është aksidental pasditen e sotme në rrugën Turizëm- Kanali Cukës në Sarandë. Arbër Dyleshari, 18 v
Përplasi këmbësorin, makina largohet me shpejtësi në Durrës Një makinë ka përplasur një këmbësor ditën e sotme në Durrës dhe më pas është larguar me shpejtësi. Policia ka nisur
Pitbullët sërish vrasin, shqyejnë pronaren e tyre Policët kanë vrarë dy qen të cilët sulmuan pronaren e tyre të shtunën në mëngjes. Viktima më vonë vdiq nga lëndimet e rë
Kur çmenduria kalon kufijtë, kinezja injekton lëngje frutash në gjak Një grua në Kinën Qëndrore pothuajse humbi jetën pas injektimit të lëngut të më shumë se 20 llojeve të frutave direkt në
"Shqiptarët për Shqiptarët" udhëtojnë drejt Italisë. Si është Musa Baculi? Të gjithë jemi njohur me historinë e djalit nga Shkodra, i cili u mbyt e ndenjti për një kohë të gjatë në gjendje kome.
I riu me motor përplaset keq me shtyllën, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka nodhur në qytetin e Durrësit, ku një 30-vjeçar që udhëtonte me motor është përplasur me nëj shty
Rama del nga spitali pas 4 ditësh trajtim intensiv Kryeministri Rama ka dalë gjatë ditës së sotme nga spitali pas një kurimi intensiv prej katër ditësh në Berlin të Gjerma
Pacientët ankohen për spitalin në Shkodër Të sëmurët presin me orë të tëra në spitalin rajonal të Shkodrës, ku edhe pasi u vjen radha përballen me mungesë medikam
EMRAT/ Aksidenti me 9 të plagosur, humb jetën në spital 18-vjeçarja 14:12/ Ka ndërruar jetë 18 vjeçarja, Shqiponja Xhafa, e cila u aksidentua në përplasjen mes një autobusi dhe një makinë,
Probleme me zemren, Rama shtrohet me urgjencë në spital Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama është shtruar mbrëmjen e sotme në spital për shkak të problemeve me zemrën. Ai ësh
Arrestohet 20-vjeçari që shkaktoi aksidentin me dy të plagosura në Korçë Një aksident i rëndë ndodhi ditën e sotme ku një makinë përplas një makiinë tjetër dhe la dy të plagosur. Sipas të d
Helmohen nga substanca kimike 11 nxënës në Bulqizë 11 nxwnws tw njw shkolle nw qytetine Bulqizws janw helmuar dhe mw pas kanw pwrfunduar nw spital. Mwsohet se nxwnwsi
PD tha se i kishte rënë parainfarkt, përgjigjet Rama Klevis Balliu ka shpërndarë ditën e sotme një postim ku sipas të cilit, Kryeministri Rama ndodhej në spital pasi kishte