999 rezultate për

shtrenjte

Nuk ndalin dështimet e ministrit Ismaili, nuk anulohen blerjet e barnave të shtrenjta Ministria e Shëndetësisë është dorëzuar përballë operatorëve ekonomikë kur bëhet fjalë për blerjet e barnave shumëfish m
Brenda apartamentit më të shtrenjtë në Dubai (FOTO LAJM) Apartamentet më të shtrenjta në Dubai, janë duke u ndërtuar në arkipelagun artificial të Palm Jumeirah. Ndërtesa e On
Brenda garderobës së shtrenjtë të Lori Hoxhës! (FOTO LAJM) Lori Hoxha shpesh është pjesë e mediave rozë për shkak të stilit të saj të veçantë të veshjeve por edhe pasi ajo nuk ngu
Modelja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ajo ishte një nga banoret më të koemntuara në këtë edicion të BB, për shkak të formave dhe pamjes tërheqëse. ​A
Kylie Jenner çmend fansat me koleksionin e shtrenjtë të çantave Kylie Jenner aktualisht i është dedikuar vajzës së vogël, të sapoardhur në jetë, Stormi, por kjo nuk e ka ndaluar që të
I arrestuan të dashurin si bos droge, Viola Spiro: Kam marrë lek borxh Viola Spiro është vënë në fundmi në shenjestër të mediave për shkak të arrestimit të të dashurit të saj si bos i drogës
Napoli nuk e shet Koulibalyn nëse nuk bëhet mbrojtësi më i shtrenjtë ‘Daily Mirror’ ka raportuar se Koulibaly është dëshirë e tri skuadrave elitare në Angli. Chelsea, Manchester United dhe
Megan veshi një fustan shumë më të shtrenjtë se Kate dhe papritur rrjeti shpërtheu Kate dhe Megan u dukën rrëzëllitëse në daljen e tyre të parë së bashku në një studio televizive. Të dyja nuset e familje
Aeroplanët privatë më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Nëse je një personazh i famshëm në kohën e sotme, padyshim që duhet të kesh përfitime të mira financiare, e natyrshëm sh
Blerim Destani me orë super të shtrenjtë , zbulohet çmimi i saj! (FOTO LAJM) Blerim Destani është parë vazhdimisht duke mbajtur ora të shtrenjta të brendeve më të njohura botërore. Duke qenë ndë
Futbollistët më të shtrenjtë, Ronaldo shikon para vetes Suarez dhe Higuainin Lionel Messi para një muaji mbushi 30 vjeç dhe Cristiano Ronaldo 32-vjeçar vazhdojnë të jenë ndër sportistët mëtë shtren
Barcelona paguan shtrenjtë fitoren 6-1 kundër Gironës Barcelona në fitoren 6-1 kundër Gironës, pagoi golat e shumtë që shënoi duke konfirmuardëmtimin e rëndësishëm në mbrojtj
Objekti më i shtrenjtë në policinë e shtetit? Një kompjuter 2.1 milion dollarësh Gazetari i kronikës Sokol Bregu i ftuar në 360 gradë, ka rrëfyer se gjëja me vlerë në polici është një kompjuter i cili
Stine mes lotësh si asnjëherë, humb njeriun e shtrenjtë Kjo e enjte është kthyer në ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar. Ernest Duka ka humbur sot babain e tij. Me anë
Koleksioni më i shtrenjtë i VIP-ave shqiptarë, Noizy mban fronin me makinat luksoze Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
Divorci më i shtrenjtë në histori, modelja e njohur i bën gjëmën sheikut saudit (FOTO LAJM) Ishte një prej divorceve më të shtrenjta, ajo e një supermodeleje dhe ish bashkëshortit të saj miliarder saudit. Por
Sot Kane ka provën më të vështirë, përballet me mbrojtësin më të shtrenjtë Në Angli krye-ndeshja e javës së 26 luhet në orën 17:30 në ‘Anfield’, ku Liverpuli do të masë forcat me një kundërshtar
Nora nuk përmbahet, pozon me xhupin e shtrenjtë (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi bën një jetë luksoze dhe këtë nuk e ka fshehur asnjëherë. Këngëtarja nga Kosova, falë punës s
Formacioni më i mirë i merkatos së janarit (FOTO LAJM) Këtë afat kalimtar pati shumë transferime të befasueshme si, Philippe Coutinho duke u bërë blerja më e shtrenjtë e Barce
Humbet bastin, Tom Hardy bën tatuazh emrin e Leonardo DiCaprio Humbja e një basti të vendosur dy vite më parë i ka kushtuar shumë shtrenjtë aktorit britanik Tom Hardy. Mesa duket d