999 rezultate për

shehu

Pse e mban të fshehur Aurela Hoxha biznesmenin me të cilin jeton në Spanjë? (FOTO LAJM) Para disa muajsh u zbulua nga mediat lidhja sekrete e modeles së njohur shqiptare, Aurela Hoxha. Ajo bashkëjeton në Span
Astrologia Meri Shehu zbulon 4 shenjat më me fat për vitin 2020 (FOTO LAJM) Nëse nuk keni qenë të favorizuar në 2019-ën në aspektin astrologjik, yjet ju kanë përzgjedhur për 2020-n. Sipas astro
Meri Shehu tregon çfarë do të sjellë 2020-ta për secilën shenjë Astrologia Meri Shehu thotë se eklipsi diellor, i cili krijoi të ashtuquajturin rrethi i zjarrit, ndodhi ne diagonalen B
Ngjela: Rama duhet të ishte nën hetim, shkon nga një varrim në një tjetër duke fshehur diçka I ftuar mbrëmjen e djeshme në AbcNeës, Avokati Spartak Ngjela tha se Prokurori i ri i Përgjithshëm Olsjan Çela është i a
Astrologja Meri Shehu jep një mesazh për të gjitha shenjat këtë fundjavë, 21-22 dhjetor Dashi Kërkime të reja shpirtërore në vende të reja dhe përvoja nëpërmjet marredhënieve bashkëpunuese. Kujdes në tendenc
Ishte fshehur në pyll, policia italiane kap trafikantin e shumëkërkuar shqiptar Ai u kërkua që nga maji 2018 për trafik droge. Një i arratisur i rrezikshëm shqiptar, i lindur në 1984, u gjet dhe u arr
Akuzat për shpërdorim detyre, Gjykata jep vendimin për Edlira Shehun Ish-sekretarja gjyqësore pranë Gjykatës Administrative Vlorë, Edlira Shehu doli sot para togave të zeza në Gjykatën e Sh
Meri Shehu zbulon kush do ta fitojë "Festivalin e Këngës" sipas parashikimit të yjeve (VIDEO) Astrologia e njohur, Meri Shehu ishte e ftuar në programin “Aperi Fest”, për të dhënë parashikimin e saj lidhur me këngë
Tentoi të kalonte kufirin me 14 zogj të fshehur në pantallona, në pranga një person Një person është arrestuar nga autoritetet palestineze pasi tentoi të transportonte 14 zogj të rrallë duke i fshehur bre
"Makinën 200 mijë euro, ku je fshehur", producenti sulmon Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Producenti nga Kosova Bini Nebihu ka "shpërthyer" në Facebook, duke kritikuar artistët shqiptarë, që pas tërmetit janë f
Në mënyrën më të pazakontë, ku ishin fshehur 2 adoleshentët për të kaluar kufirin ilegalisht (FOTO LAJM) Dy adoleshentë kishin gjetur një mënyrë ta pazakontë për tu futu në rrugë ilegale në Evropë. Ata kishin marrë rrugën
I mori jetën djalin të xhaxhait, ekstradohet nga Londra 35 vjeçari Një shqiptar i cili është dënuar me 16 vite burg për vrasjen e djalit të xhaxhit është ekstraduar në Shqipëri nga Londra
E futi mik për Macron, Shehu: Rama i dhuroi Vuçiçit kurorën e "Carit" Në një intervistë për “Der Spiegel”, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç deklaroi se ka rënë dakord me Edi Ramën dhe
Fansat u mahnitën, por Xhemi Shehu i paska "gënjyer" të gjithë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, moderatorja shumë e dashur për publikun, Xhemi Shehu publikoi në Instagram një foto ku shfaqej brune.
Kush ishte Maria, gruaja që jetoi dhe vdiq në bllokun e Enver Hoxhës Blloku nuk kishte hierarki të shpallur brenda tij. Ajo mund të hamendësohej së jashtmi thjeshtë duke parë e krahasuar pë
Nuk do e shihni më bjonde, Xhemi Shehu ndryshon krejtësisht stil (FOTO LAJM) Moderatoren Xhemi Shehu prej vitesh jemi mësuar ta shohim bjonde, por mesa duket erdhi koha për ndryshim. Pak më parë
Fshehu vilën tre katëshe, shkarkohet kreu i Gjykatës së Kukësit Vettingu vazhdon akoma që të këpusë koka në drejtësinë shqiptare. Këtë herë ka qenë kreu i Gjykatës së Kukësit, Isuf
Si ju ka shpëtuar, Angela Martini pranon publikisht lidhjen me burrin e Kim Kardashian (FOTO LAJM) Angela Martini ishte e ftuar në emisionin "Soiree" nga Jonida Shehu. Modelja ka folur kryesisht për librin e saj të parë
Iu bë kontroll në makinë, çfarë iu gjet fshehur që e fundosi 34-vjeçarin Një 34-vjecar ka përfunduar në prangat e policisë së Shkodrës pasi është kapur me armë pa leje në automjetin e tij. G
Vettingu në polici, shkarkohet nga detyra Oltion Shehu Është shkarkuar nga detyra drejtori i Inspektimit dhe ankesave në SHÇBA-së, Oltion Shehu Drejtori i Inspektimit dhe A