999 rezultate për

sergio

Ramos "shpërthen" ndaj Maradonës: Je vite dritë larg Messit Sergio Ramos nuk është menduar dy herë për t’i kthyer përgjigje Maradonës, i cili nuk e kishte konsideruar si kampion.
Sergio Ramos tallet me Ronaldon pas penalltisë së fituar ndaj Spanjës (VIDEO) Penalltia që Cristiano Ronaldo fitoi pas kontaktit me Nachon në ndeshjen mes Portugalisë dhe Spanjës, është kthyer si se
Reagon Sergio Ramos pas shkarkimit të Lopeteguit Kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Sergio Ramos, ka reaguar përmes një postimi në rrejtët sociale pas shkarkimit të Julen
Salah flet për Sergio Ramos, nuk e ka falur ende Dëmtimi i Mohamed Salah nga Sergio Ramos gjatë finales së Cheampions League ka ngjallur shumë debat dhe vazhdon të disku
Ironizon Sergi Ramos, Firmino e quan idiot Ndodhitë e finales së Champions League në Kiev të Ukrainës, vazhdojnë të debatohen edhe sot. Sergio Ramos ka qënë pro
Sergio Ramos tallet me lojtarët e Liverpoolit Sergio Ramos ka reaguar pas sulmeve të shumta që ka marrë, si personazhi që dëmtoi Salah dhe Karius në finalen ndaj Real
Ramos në telashe, e kërcënojnë me vdekje Ndërhyrja ndaj Mohamed Salah nga Sergio Ramos ka bërë shumë zhurmë në botën e futbollit. Sergi Ramos ka rënë "pre" e
Fotografia e Ramos që i irritoi të gjithë ishte mashtrim (FOTO LAJM) Dëmtimi i Salah nga Sergio Ramos bëri zhurmë të madhe në media dhe u komentua gjatë. Kritikat për mrbojtësit e Real
Peticioni për të dënuar Ramos shkon 500 000 firma (FOTO LAJM) Peticioni që u ngrit vetëm tre ditë më parë, kundër mbrojtësit Sergio Ramos tashmë ka arritur në 500 000 firma. Ky pe
Spanja "injoron" Sergio Romos, penalltitë nuk do gjuhen nga ai Tekniku i Kombëtares së Spanjës, Julen Lopetegui ka vendosur që Sergio Ramos të mos jetë më gjuajtësi i penalltive. G
Avokati egjiptian padit Sergio Ramos Nuk kanë të mbaruar sulmet mbi mbrojtësin e Real Madrid, Sergio Ramos pas ndërhyrjes që shkaktoi ndaj Mohamed Salah.
300 000 nënshkrime për të dënuar Sergio Ramos Gati 300 000 njerëz kanë nënshkruar një peticion duke kërkuar që Sergio Ramos të dënohet për dëmtimin që shkaktoj ndaj M
Ramos feston me familjen për fitimin e Champions Leagues Kapiteni i Real Madritit, Sergio Ramos ngriti dje trofeun e UEFA Champions Leagues në Kiev. Ai ka përjetuar dje një p
Nuk përmbahet Klopp,"shpërthen" ndaj Sergio Ramos Dëmtimi që Sergio Ramos i shkaktoj sulmuesit të Liverpool, Mohamed Salah e ka irrituar shumë teknikun gjerman Jurgen Klo
Sergio Ramos: Ronaldos i pëlqen t’i luten, nuk largohet Pas fitores së kupës së 13-të të Champions League, një deklaratë e Cristiano Rnaldos mbi largimin e mundshëm të tij nga
Simulimi qesharak i Sergio Ramosit Sergio Ramos sot ishte në lojtari kryesor për ta prishur finalen e Champions Leagues. Pasi që lëndoi Mohamed Salahun,
Dëmtohet Mohamed Salah, përlotet pas zëvendësimit (FOTO LAJM) Real Madrid dhe Liverpooli po luajnë finalen e madhe të UEFA Champions Leagues në Kiev. Në një dyluftim mbrojtësi Se
"Ylli" i Argjentinës humb Botërorin Na ndajnë vetëm pak ditë nga nisja e Kampionatit Botëror, "Rusia 2018" dhe një lajm jo i mirë ka ardhur për Kombëtaren e
Sergio Ramos tregon çelësin e suksesit të Realit në Champions Kapiteni i Los Blancos mendon se skuadra e Zinedine Zidane është më e mira që ka pasur Madridi që nga viti 2005. Gjig
Sergio Ramos tek MLS Miami i David Beckham Sergio Ramos mban lidhur një kontratë deri në vitin 2020 me Realin e Madridit ku në përfundim të kësaj kontrate, Ramos d