999 rezultate për

sekrete

Haradinaj i nxjerr sekretet Ramës: Më ka detyruar të paguaj tarifa rrugore në vizita zyrtare Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën zyrtare se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore
Kush është punonjësi i ushtrisë gjermane që nxirrte sekretet për Iranin Një burrë gjermano-afgan përballet me akuzën e rëndë se i ka përcjellë sekrete shtetërore shërbimit sekret iranian. Gjyq
Mbappe në Rusi? Trajneri i Rubin Kazan nuk mban sekrete Merkato dhe shumat stratosferike që kanë përfshirë botën e futbollit kanë shfrenuar fantazinë e trajnerëve. Të tilla
Arteta nuk mban sekrete, zbulon të ardhmen e Xhakës Granit Xhaka do të qëndrojë te Arsenali. Të paktën këtë kanë lënë të nënkuptohet fjalët e trajnerit të "topçinjve", M
10 shenja sekrete që tregojnë se ai çmendet pas jush Kjo është ndoshta dilema më e madhe: Si ta kuptosh kur dikush të pëlqen. Sepse nuk ka gjë më të tmerrshme sesa t’i af
Sekretet e Igli Tares, sulmuesi qe u bë drejtor sportiv Igli Tare nuk e mendonte asnjëherë se karriera e tij në futboll do të vazhdonte në këto nivele pasi vari këpucët në gozh
10 shenja sekrete që tregojnë se ai çmendet pas jush Kjo është ndoshta dilema më e madhe: Si ta kuptosh kur dikush të pëlqen. Sepse nuk ka gjë më të tmerrshme sesa t’i af
Shërbimet sekrete dhe disa pyetje pa përgjigje për mësuesin turk që iu dorëzua Erdoganit Disa orë pasi kishte nga burgu 302 në Tiranë në mbrëmjen e 1 janair, Harun Çelik, 41 vjeç, me profesion mësues dhe i nj
Mediat turke: Harun Çelik u soll prej shërbimeve sekrete nga Shqipëria Largimi natën, në ditë pushimi, me një vendim të papritur të mësuesit turk Harun Çelik është mbuluar gjerësisht nga medi
Del videoja intime: Flori dhe Jonida në një lidhje sekrete? (VIDEO) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
Sekretet nga fotografia e familjes mbretërore për këto festa Dje, princ Harry dhe Meghan Markle publikuan kartolinën e parë të Krishtlindjes së bashku me bebushin Archie. Siç mund t
Qeveria kontraktoi miliona euro shpenzime me kontrata sekrete Qeveria shqiptare ka shtuar ndjeshëm numrin e prokurimeve publike të klasifikuara "sekret shtetëror", duke ngritur pikëp
Dokumentet sekrete: Si dështuan Bushi, Obama dhe Donald Trump Një tufë dokumentesh të publikuara këtë javë kanë nxjerrë në pah mungesën e koherencës në qasjen që ka pasur që në filli
Masoneria dhe Iluminati: Shoqëritë e fshehta më të çuditshme Nga kohërat më të lashta e deri më sot shoqëritë e fshehta karakterizohen nga larmia e qëllimeve dhe objektivave që ndje
Analisti zbulon sekretet e Ramës: Poshtë shtëpisë ka tunele, ruhet nga... "Më kanë thënë që poshtë shtëpisë ka tunele që ruhet nga lufta bërthamore" Analisti Arjan Çuri ka deklaruar pak minut
Humbi 70 kg duke ndjekur këto hapa, Joe tregon sekretet Kur Joe Bernstein ishte vetëm 25-vjeç, ai peshonte 154 kg (339.8 lb). Dietat nuk po funksiononin për të. Më pas ai la di
Gjashtë sekretet që i karakterizojnë njerëzit që nuk sëmuren kurrë Sipas studimeve në mjekësi, kategoria e njerëzve që nuk sëmuren ndjekin me kujdes këto këshilla të mëposhtme: Masazhe
Ana e errët e Steve Jobs-it: Sekretet e rrëfyera prej vajzës së madhe të gjeniut të "Apple" Meskiniteti dhe dashakeqësia e Steve Jobs-it si kompleksitet i gjenialiteti dhe aftësisë së tij drejtuese janë të njohur
I futi vetes plumb në qafë, zbulohen sekretet e gruas së Hitlerit (FOTO LAJM) Nga jashtë, jeta e gruas së Adolf Hitlerit dukej e mrekullueshme: por një libër i ri hedh dritë mbi atë çfarë ndodhte “p
Pesë sekrete nga Bill Gates për të jetuar të lumtur Për një miliarder si Bill Gates, që ka gjithçka në jetë, duket se ekzistojnë disa sekrete të vogla që e bëjnë jetën tonë