999 rezultate për

rrjetet

Mos i humbisni: Provimi i Suarez një mashtrim, shpërthejnë memet në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Sapo u përhap lajmi për provimin e Suarez që rezultoi i manipuluar në Universitetin e Perugia, rrjetet sociale u lëshuan
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Të varur nga rrjetet sociale? 6 "hile" për të shpëtuar Ndikimi i rrjeteve sociale në jetën e njerëzve përpos të tjerave është edhe i dëmshëm. Kjo për faktin se është shumë e t
Bie Instagram dhe Facebook, miliona përdorues nuk mund të kyçen në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook kanë rënë këtë të enjte mbrëma. Miliona përdorues në të gjithë globin kanë vështirësi të kyçe
Ekspozon përsëri Shqipërinë, ndjekësit kanë një kërkesë për babain e Dua Lipës (FOTO LAJM) Familja e Dua Lipës po qëndron në Shqipëri, si destinacioni i radhës i pushimeve të tyre, ku nuk kanë munguar as vizitat
Një fenomen në rrjetet sociale, modelja publikon fotot joshëse (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Historia "Noja", flet Brisilda e cila u dhunua nga shoqja e ngushtë Akoma nuk është harruar historia e "Nojës", ku si pasojë e një trekëndëshi dashurie një vajzë u mor peng dhe u dhunua.
Bernard Berisha zgjohet me fanellën e Kosovës dhe nënën e sëmurë, postimi që i emocionoi të gjithë (FOTO LAJM) "Golin ia dedikoj mamasë sime që është e sëmurë", këto ishin fjalët e Bernard Berishës pas ndeshjes së mbrëmshme mes Kos
E njihni si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
Messi qëndroi, Barcelona mburret në rrjetet sociale Lionel Messi bëri publik vendimin e tij. Përmes një interviste për “Goal.com” , argjentinasi deklaroi se ai ka vendosur
Rama u kërkon llogari deputetëve pse nuk janë aktivë në FB Kryeministri Edi Rama gjithonë kujdeset që punët që bën, të merren vesh nga media e nga populli. I pari që tregoi se
Shakira dhe Pique më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja njohur kolumbiane, Shakira preferoi që të ndajë me 67.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram një selfie, të k
Messi i bën "follow" Manchester City në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Lionel Messi, ka filluar të ndjekë skuadrën e Manchester City në rrjetin social, Instagram. E gjitha kjo po shihet si
Messi thyen rekord në rrjetet sociale pas deklaratës se do largohej nga Barça, mbi 10 milionë postime Letra dërguar Barcelonës e Lionel Messit ka qenë tema kryesore dje në mbrëmje në mediat ndërkombëtare. Ylli argjentin
Pirlo trajner i Juventusit, "çahen" rrjetet sociale Andrea Pirlo është trajneri i ri i Juventusit. Lajmi për emërmin e ish-mesfushorit në krye të pankinës bardhezi ka qarku
Pirnc Harry i vendosur për rrjetet sociale: Shkaktojnë urrejtje Princi Harry dhe Meghan Markle po punojnë me drejtues të bizneseve dhe zyrtarë të marketingut për të ndryshuar mënyrën s
VIDEO/ Beiruti i godit nga një raketë: Videoja bën namin në rrjetet sociale Më tepër se 130 të vdekur, rreth 5 000 të plagosur, shumë të humbur dhe gati 5 miliard dollar dëme materiale. Ky ësh
"3 herë në natë janë pak", çfarë thotë Olta Sheta për të "dashurin" (FOTO LAJM) Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që post
Rama i ka bërë bllok në telefon, ish-deputeti i tij e ngushëllon publikisht për humbjen e së ëmës Ish-deputeti Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe dhe si ”Kaubojsi”, përmes një postimi në rrjetet sociale ka ngushëlluar kry
"Duket e turpshme por është shejtan", deklarata e vajzës së ish-deputetes shqiptare (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Ada Deda