E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

radhazi

9 bomberat e Seria A që kanë shënuar pa ndalim në disa sfida radhazi (FOTO) Më mirë është tripleta apo duke shënuar rregullisht gol në tri ndeshje radhazi? Kjo është një pyetje që shtrohet shpesh
Thyhet rekordi i Ajaxit të viteve '70, festohet me 27 arka me birra Më në fund ka dalë një skuadër që ka thyer rekordin 44-vjeçar të Ajaksit të famshëm të viteve ’70, me 26 fitore radhazi.
Një rekord i zi shënohet për Guardiolan në Premierligë Manchester City ka regjistruar një tjetër barazim në shtëpi, duke luajtur 1:1 me Middlesbrough. Ky ishte barazimi i t
STATISTIKAT/ Ky është Ibra më i dobët në 6 vitet e fundit Manchester United po kalon një moment të vështirë në Premier League, dhe bashkë me të edhe bomberi Zlatan Ibrahimovic.
Ekuban i jep tre pikë Partizanit ndaj Korabit (VIDEO) Me shumë vuajtje, por Partizani ka mundur të marrë tre pikë duke mposhtuar me rezultatin 1-0 Korabin në takimin e vlefsh
Leicester ekipi i 5-të në histori që fiton 3 sfida radhazi në Champions (FOTO) Leicester City është ekipi i 5-të në historinë e Ligës së kampionëve që fiton 3 ndeshje radhazi. Kampionët e Anglisë po
Dinamo e katërta, kalon Realin dhe Barcelonën (FOTO) Dinamo është në listën e artë të futbollit europian, edhe pse po vuan prej vitesh në Kategorinë e Parë duke humbur shkël
Ja 11 yjet që kanë pasur probleme me taktikat e Mourinhos (FOTO LAJM) “Bëmë gabime individuale,” rrëfeu Jose Mourinho pas humbjes 3:1 në Watford. Përpara mikrofonave, trajneri portugez t
Përse teshtijmë disa herë radhazi? Teshtima është një fenomen që ndodh pa arsye asnjë nga ne nuk është në gjendje që të japë detaje në lidhje me shkaqet se
Mesi tërhiqet nga Argjentina Lionel Mesi ka mbyllur në moshën 29 vjeçare karrierën e tij me kombëtaren e Argjentinës. Ai është shprehur se e kishte t
Statistikat dhe rekordet e fazës së grupeve në Europian 11 gola në 4 ndeshjet e fundit në fazën e grupeve për një mesatare më shumë se 2.5 gola për ndeshje. Më e mira deri tani
Statistikat/ Hera e 4-të radhazi që kuqezinjtë e nisin në gjumë Vazhdon mallkimi i golave të shpejtë të pësuar për Kombëtaren tonë. Kuqezinjtë kanë pësuar për herë të katërt radhazi go
Juve 10 trofe në 5 vite, ja lojtarët që i kanë fituar të gjitha (FOTO LAJM) Juventusi mbrëmë arriti që të merrte trofeun e 10-të në 5 sezone, njëkohësisht duke vendosur edhe një tjetër rekord. Bar
Skënderbeu më mirë se Juvja, ja ekipet me më shumë tituj radhazi (FOTO) Portali prestigjioz "goal.com" i ka dedikuar një artikull special skuadrave që kanë arritur të fitojnë 5 ose më shumë t
Notat e kampionëve/ Dybala magjik, Pogba lider (FOTO LAJM) Juventus ka arritur që të sigurojë dje titullin e 5-të radhazi kampion në Itali duke u konfirmuar si një kockë e pathyes
Juve kërkon titullin, Milani të fitojë "besimin" (FOTO LAJM) Juventus do të luajë sonte në orën 20:45 në “San Siro” për të hipotekuar titullin e pestë radhazi. Diferenca prej 6 pikë
Statistikat e pabesueshme të Suarez, nuk mungon kurrë Luis Suarez padyshim që është aktualisht sulmuesi më i mirë në botë. Ylli i Barcelonës është golashënuesi më i mirë në L
Carpi-Roma, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas ndeshjes se djeshme mes Lazios dhe Veronas, e mbyllur ne shifrat 5-2, sot ne mbremje zbret ne fushen e lojes Roma, k
Juve 14 fitore radhazi, Napoli i kundërpërgjigjet (VIDEO) Juventus pa frena në Serinë A. Kampionët e Italisë kanë hasur shumë vështirësi në transfertën e radhës ndaj Frosinones,
United mposhtet 11 herë radhazi Manchester United mesa duket nuk është aspak në formë dhe nuk po kalon momente të mira këtë sezon. Formë katastrofale