999 rezultate për

qytetin

Kukësi "krehet" nga Policia e Shtetit, sekuestrohen makinat luksoze Policia e Shtetit ka zhvilluar një aksion blic në qytetin verior, Kukës. Burime kofidenciale bëjnë me dije se janë s
Google shpall qytetin më romantik shqiptar Është dëgjuar të flitet për qytete romantike në botë. Nga kërkimet e bëra në Google nga shqiptarët del se Berati është q
Me maska dhe kallashnikovë, efektivët e policisë blindojnë qytetin e Fierit Duket se forcat e Policisë nuk janë akoma të qeta dhe vazhdojnë kontrollet intensive nëpër qytetet e Shqipërisë. Edhe
"Lufta me plumba" në pedonale, rrëfehet vëllai i polices që i vunë tritolin: Shokët s’dinin gjë! Zbardhet dëshmia e njërit nga protagonistët e atentatit me armë në Shkodër, ku u tentua të vritej me pistoletë Mirsad Me
Grabitet një filial banke në Durrës Një person i maskuar ka grabitur ditën e sotme një filial që jep kredi në qytetin e Durrësit. vijon...
Aksion "blic", kontrolle të shumta në akset kryesore në qytetin e Fierit (VIDEO) Në akset hyrëse dhe dalëse të qytetit të Fierit është shtuar prania e uniformave blu dhe forcave të ndërhyrjes së shpejt
Koronavirusi shkakton 500 viktima , "ngrin" jeta në Kinë Koronavirusi ka marrë mbi 490 jetë deri tani. Komisioni Kombëtar i Shëndetësisë në Kinë njoftoi se gjatë të martës vd
Rrëfimi i një marokeni: Me transport sekret nga Shkodra, arrita në Spanjë Dy muaj rrugëtim, marokeni tregon si kaloi nëpërmjet Shqipërisë për të shkuar në BE. Një shtetas nga Maroku, i cili k
OFL mësyn edhe në Elbasan, familja Çapja vetëm 48 orë kohë afat Operacioni Forca e Ligjit po zhvillon dy aksione paralele sot në qytetin e Shkodrës dhe në qytetin e Elbasanit. Buri
Fillimi i muajit, çfarë do të ndodhë me temperaturat Sipas MeteoAlb, paraditja në vendin tonë do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe vranësirat e pakta në zonat Lindore.
Dalin pamjet, si i vidhte banesat dhe dyqanet i riu në Peshkopi (VIDEO) Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
"Tmerri" i banesave dhe lokaleve në peshkopi, ndalohet i riu Policia Dibër ka zbardhur 2 vjedhje të ndodhura më parë dhe ka arrestuar në flagrancë një 26-vjeçar. Shtetasi J.B. dy
E BUJSHME/ Tare siguron Giroud? Lazio duket se ka arritur një marrëveshje me Olivier Giroud dhe është duke pritur konfirmimin e Chelseat që ta transfero
Grabitet sërish argjendaria e kunatit të Bashkim Finos Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur gjatë natës një nga bizneset më të njohura në qytetin e Librazhdit. Ngjarja
I erdhi radha dhe arsimit, PD: Kampusi Universitar do të jepet me PPP Sipas një denoncimi të Partisë Demokratike, Kampi Universitar do të jepet me PPP. Pas dokumentit të publikuar në fle
E dashura e Dani Alves ka nostalgji për Parisin (FOTO LAJM) “Parisi është një qytet iu mbushur me racistë dhe pas një jave, bëhet shumë i lodhshëm”, pati deklaruar disa ditë më par
IGJEUM: Tërmeti i 26 nëntorit ishte 9 ballë në Hamallaj dhe Durrës, 7 ballë në Tiranë Të dhënat shkencore nga Instituti i Gjeoshkencës tregojnë se tërmeti i datës 26 nëntor 2019 me magnitudë 6.4 ishte ndjer
Pamje rrëqethëse nga tregu që solli virusin e tmerrshëm në Kinë (FOTO LAJM) Coronavirusi që ka shpërthyer në qytetin kinez Wuhan është përhapur frikshëm edhe në disa shtete të tjera. Deri më tani
Zbulohet djali misterioz që shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme reperja shqiptare, Loredana publikoi në Instastory foto të dy duarve, të sajën që shtrëngonte një dorë m
Ekzekutimi në Rrëshen, gjendet një snajper në pallat Policia e Mirditës ka gjetur dhe sekuestruar një snajper sipër një pallati në qytetin e Rrëshenit. Pak orë pas krimit që