999 rezultate për

piatek

Super Piatek futet në pjesën e dytë zhbllokon ndeshjen Austri-Poloni (VIDEO) Polonia ka arritur të zhbllokoje ndeshjen kundër Austrisë falë yllit të Milan-it, Piatek. I futur në minutën e 59-të
Piatek: Unë nuk jam sulmues krahu, jam si Lewandowski Ylli i Milan-it, Krzysztof Piatek, ka folur në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes që Polonia do të luajë në kual
Bomberi Rashica lë pas Piatekun: Ia kalon vetëm Mbappe Milot Rashica po kalon një sezon fanatastik me skuadrën gjermane të Werde Bremen. Kosovari është këthyer në një bombër p
Kaka parashikon derbin: Shënon Piatek dhe Paqueta Ricardo Kaka do të mbetet përgjithmonë një nga emrat më të dashur të tifozerisë në historinë e Milanit, një lojtar i cil
Piatek kalon Milanin në avantazh (VIDEO) Pas përfundimit të pjesës së barë me rezultatin e barabartë 1-1 Milani ka arritur të kalojë në avantazh përsëri me sulmu
Formacionet zyrtare: Milani kërkon fitoren e 4 radhazi ndaj Sansuolos Milani do të kërkojë fitoren e 4 radhazi në San Siro teksa do të presë në orën 18:00 Sansuolon, për tu konfirmuar në zon
Nën hijen e Piatek, Cutrone merr ofertën e parë Milani transferoi në muajin janar Piatek teksa ai ia shpërblen kuqezijve në fushë me gola. Për shkak të shkëlqimit të
Piatek kërcënon Messin, vetëm 4 gola larg "pleshtit" (FOTO LAJM) Milani fitoi dje 3-0 ndaj Empolit në "San Siro". Por meritë për suksesin e e kuqezijve ka padyshim Piatek i cili zhbllok
Piatek tregohet modest: Nuk më pëlqen të jem në qëndër të vëmendjes 6 gola në 5 takime kanë bërë të harrohet shumë shpejt Higuain. Impakti i polakut Piatek tek kuqezinjtë po rezulton gjith
Piatek le pas legjendat, Weah, Ibra, dhe Van Basten (FOTO LAJM) Krzysztof Piatek po surprizon të gjithë futbollin Italian dhe jo vetë. Ai është përshtatur mjaft mirë në Itali, dhe k
Perinetti: Piatek vlen 80 milionë euro Sipas drejtorit sportiv të Genoas, Giorgio Perinetti - Krzysztof Piatek vlen hiç më pak se 80 milionë euro. “Piatek t
Piatek shkruan historinë te Milani Krzysztof Piatek ka shkruar në histori te Milanit, pasi u bë lojtari i parë që ka shënuar gjashtë gola me klubin kuqezi
Milan mposht Atalantan, Berisha dhe Gjimshiti dorëzohen përpara Djallit (VIDEO) Milan ka marrë një fitore shumë të rëndësishme sonte ndaj Atalantas me rezultaitn 1-3 në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia
Milan nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Është përsëri sulmueis polak
Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është sulmuesi Krz
Piatek i pandalshëm, Milan fiton me spektakël ndaj Cagliarit (VIDEO) Milan ka mposhtur sonte Cagliarin me rezultatin 3-0 në "San Siro". Rosonerët kaluan në epërsi fal autogolit të shënua
Me ardhjen e Piatek Milani ndryshoi fytyrë Milani ka vuajtur për një sulmues bomber teksa pas largimit të Filipo Inzagit, në vitin 2012 shumë sulmues që kanë ardhu
Calhanoglu: Me Piatek në skuadër, jemi gati për Champions Mbase po kalon momentin më të keq të dy sezoneve të tij te Milani, por Hakan Calhanoglu është i përqendruar tek objektiv
Piatek: Më takuan Seedorf dhe Shevchenko, ndihem i nderuar Krzysztof Piatek është futbollisti që i ka munguar Milanit. Ai kas shënaur 3 gola në vetëm 3 ndeshje të luajtura me kuqe
Heroi Piatek, Milan fiton betejën e parë kundër Napolit (VIDEO) Milan ka marrë një fitore të jashtëzakonshme sonte ndaj Napolit me rezultatin 2-0 në "San Siro", ndeshje e vlefshme për