999 rezultate për

pedagoget

Si rripen pedagogët që rrjepin studentët... Aq cope - cope eshte financimi i universiteteve publike nga buxheti saqe vetem nga mbyllja e shkollave doktorale ne keto
Si rripen pedagogët që rrjepin studentët... nga Artan Fuga Aq cope - cope eshte financimi i universiteteve publike nga buxheti saqe vetem nga mbyllja e sh
Rama “sulmon” pedagogët: Jepnit bursa për raki rrushi Kryeministri Edi Rama ka folur në foltoren e parlamentit rreth debatit për çështjen e reformës në Arsimin e Lartë, duke
E kërcënon për të kaluar provimet, arrestohet 21 vjeçari në Durrës Në sajë të operacionit të koduar “Studenti”, policia ka ndaluar një 21 vjeçar, pasi ka kercenuar një studente me 1 milio
Universitetet publike kërkojnë anulimin e draftit për Arsimin e Lartë Studentet dhe pedagoget e universiteteve publike i kerkojne kryeministrit te shperbeje komisonin e ngritur per te reform
Gjykata lë në burg dy pedagogët e arrestuar në Durrës Gjykata e Durrësit vendosi sot masën e sigurisë arrest me burg për pedagoget e arrestuar dy ditë më parë me akuzen e mar
Ndryshojne kriteret, pedagogët pa konkurs te mjekësia Kandidatet që do të duan të punësohen si pedagog në Universitetin e Mjekësisë nuk do ti nënshtrohen më konkurseve dhe te
Pedagogët grekë me sytë nga Shqipëria Duket se i ka ardhur fundi kohës kur shqiptarët e dëshpëruar kërkonin rrugëve të Greqisë, me shpresën e gjetjes së një v
Pedagogët, ata që nuk kanë tituj rrezikojnë punën Rrezikojnë vendin e punës ata pedagogë që nuk kanë tituj dhe grada shkencore, nuk disponojnë kualifikime pasuniversitare
Pedagogët e prindërit kundër reklamës së Beckhamit (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur David Beckham ka marë kritika të shumëta, sidomos nga përsona që janë prindër pas publikimit të një
Mbrojtja e gjuhës, pedagogët: Ligji mund të modifikohet Kushti për mbrojtjen e gjuhës angleze për përfundimin e studimeve të larta po kundërshtohet edhe nga pedagogët të cilët
68% e studentëve japin rryshfet për pedagogët Këshilli Kombetar Studentor, ka publikuar një raport per korrupsionin ne arsimin e larte. Sipas anketimit, ku jane pyetu
Pedagoget e dyshuar per korrupsion dalin nga arresti Gjykata e Shkallës së Parë në Tiranë, ...
Sondazhi i SOROS: Studentet seks me pedagoget per te kaluar provimin Nje sondazh i organizuar nga fondacioni Soros me 1.300 studente ben publik per here te pare edhe kete fenomen ne auditor