999 rezultate për

orar

Dhunon vajzën pasi nuk duronte mos respektimin e orarit në shtëpi Një vajzë nga Korça ka denoncuar babanë e saj në polici, pasi ai kishte ushtruar dhunë ndërsa nuk pranonte oraret e vona
Beqaj: Mjekët të respektojnë oraret! Gjatë një konference për mbulimin universal, Ministri i Shëndetësisë vuri në dukje se mjekët nuk respektojnë oraret, e n
Dule: There is no contemporary legislation for minority rights The head of PBDNJ, Vangjel Dule has noted that there is no contemporary legislation for minority rights. He was speaking
Meta becomes "Honorary Citizen" of Gjilan Ilir Meta appeared as a big patriot today in Gjilan, after receiving the title "Honorary Citizen" of the city. Parlia
Seselj vows to destroy Hague, Vucic and Nikolic Serbian Radical Party leader Vojislav Seselj has held a speech before the Serbian Radicals in Belgrade, after a temporar
Zbardhet axhenda e Ramës në Beograd, ja oraret Zbardhet axhenda e takimeve të kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës së tij në Beograd. Tashmë ajo është konfirmuar nga t
Arrestohen persona të dyshuar si prezantues të rremë si drejtorë ministrish Ministria e Punëve të Brendshme ka vënë në pranga disa persona, nën akuzën e mashtrimit. Mësohet se grupi i të arrest
Mr. Ahmet Çalık is awarded the Honorary Title of Doctor Honoris Causa by the Universitety of Tirana In a special ceremony, the University of Tirana has awarded the honorary title of Doctor Honoris Causa to the President
Në fundjavë, makinat e rënda do të lëvizin me orar Ministria e Brendshme dhe ajo e Transportit kanë arritur një marëveshje për lehtësimin e lëvizjes në akset kombëtare
Italian "honorary consul" arrested for fraud The Italian president of "Caritate Christi Compulsi Balcan" organization, Massimiliano Nicholini has been arrested after
Nevoja për gjum, ja oraret ideale Shpesh parashtrojmë pyetjen se për sa orë gjumi kemi nevojë, ndërsa fëmijët, adoleshentët dhe të rriturit kanë orare të
Interi në tranzicion, Thohir kërkon rritjen e të ardhurave “Interi duhet të shkëlqejë duke respektuar rregullat e Fair Play financiar. Nëse nuk rrisim të ardhurat, do të jetë e vë
"Dhoma e mjekut, mos trokisni" Ermal Mamaqi është bërë sërisht protagonist i disa çështjeve shqetësuese, por të cilat i përcjell me nota humori. Spital
Ngatërrojnë oraret, avionët për pak sa nuk përplasen (VIDEO-FOTO) Në aeroportin e Barcelonës një avion i kompanisë ajrore argjentinase Aerolíneas Argentinas i cili po ngrihej në fluturim
Ermal Mamaqi pikas gabimin e radhës, orari në ambulancë Ermal Mamaqi asnjëherë nuk i shpëton një gabim i kryer nga kushdo, ndërsa shfrytëzon rastin edhe për ta komentuar me miq
"Ilaçi" i ditës sonë, ja orari kur kafja nuk ju sjell probleme (FOTO LAJM) Shumica prej nesh konsumojmë shumë sasi kafeje dhe përballemi me probleme të shumta, ku ndër to është edhe pagjumësia.
Problemi i mungesës së deputetëve, Xhafaj: Mos u bëni deputet part-time Edhe pse kryetari i PS-së Edi Rama u ka tërhequr disa herë vëmendjen deputetëve të opozitës për të qenë në orare fikse n
Oraret e Kupës së Botës "Brazil 2014" Kupa e Botës "Brazil 2014" edhe pse organizohet jashtë Europës, ofron orare të përshtatshme për vendet e kontinentit të
"Brazil 2014", FIFA refuzon ndryshimin e disa orareve Nuk do të ketë ndryshime në orare dhe as pushime freskuese për lojtarët në ndeshjet e Botërorit, që do të luhen në tempe
Sa gënjejmë, studiuesit zbulojnë oraret Nëse dëshironi që gënjeshtra juaj të funksionojë mësë miri, atëherë zgjidhni mbrëmjen. Ky përfundim është arritur falë n