999 rezultate për

njoftimet

A ke fobi nga njoftimet e varrimeve? Berisha tregon çfarë ndjen Sali Berisha i ka mbushur tashmë 75 vjeç, por vitet duket se nuk e trembin. I ftuar këtë të premte në emisionin “Zonë
Autobusi i Kamzës del nga rruga, merr para babë e bir Mëngjesin e sotëm raportohet se një atutobus i linjës Kamëz-Tiranë ka pësuar një aksident duke dalë nga rruga. Shkak
Sivjet lëshohen letërnjoftimet për fëmijë Agjencia e regjistrimit Civil të Kosovës, nga ky vit do të nis me lëshimin e letërnjoftimeve për fëmijë, si dhe lejet nd
MPB-ja sot lëshon letërnjoftimet me procedurë të përshpejtuar Sot në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale të gjithë sektorët për punë administrative të MPB , do të punojnë për të lës
E keni vënë re? Diçka e çuditshme po ndodh me Facebook Facebook ka bërë një ndryshim të madh tek njoftimet. Facebook do të vendosë se cilat prej njoftimeve tuaja janë më të
iPhone X ua fsheh automatikisht njoftimet personave të huaj Falë teknologjisë së avancuar të Face ID, modeli i ri iPhone X nuk do të lejojë që dikush tjetër të shohë njoftimet tuaj
Snooze, opsioni i ri në Facebook që “i mbyll gojën” miqve tuaj Një ditë, një javë apo një muaj, tashmë mjafton vetëm shtypja e një butoni për të mos lexuar më azhornimet e miqve, pa i
Falsifikonin letërnjoftimet, kapen në flagrancë 2 shtetas në Tiranë Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, me metoda speciale të hetim
Serbët në veri votojnë me letërnjoftime të Serbisë Serbët e veriut të Kosovës po votojnë pa u penguar në komunat Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut, me letërnjoftime të vendban
Ora smart e cila mat të dhënat shëndetësore dhe tregon njoftimet e celularit tuaj Steel HR është një orë smart e cila mund të monitorojë dhe të paraqesë në ekranin e saj ritmin tuaj të zemrës, nivelin
Tahiri: Shumica e serbëve janë pajisur me letërnjoftimet e Kosovës Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka deklaruar se shumica e serbëve janë pajisur me letërnjoftimet e shtetit të Kosovë
BE paralajmëron se bisedimet për letërnjoftimet do të vazhdojnë Përfaqësues të Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord që të vazhdojnë dialogun në Bruksel për qarkullim të papenguar të ma
Gjuric: Letërnjoftimet serbe të vlefshme në Kosovë Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuric mëngjesin e ditës së sotme ka thënë se pas më shumë se
BDI manipulon me letërnjoftimet, marrëveshja pjesë e integrimit Ballkani Perëndimor-BE Mediat maqedonase kanë raportuar se kalimi i kufirit me letërnjoftime mes Maqedonisë dhe Kosovës është pjesë e Marrëvesh
Kërcënojnë serbët: Do bllokojmë pikat kufitare nëse na refuzohen letërnjoftimet Prishtina paralajmëroi se kishte marrë masa kundër serbëve në veri të Kosovës që këta nuk mund të kalojnë kufirin me let
RDK-ja e Veselit apo RDK-ja e Zendelit? Rilindja Demokratike Kombëtare, dërgoi para pak ditesh ne Portalin Albeu një e-mail zyrtar ku kërkonte që, të informonim
Letërnjoftimet, 3.000 banorë të Pustecit votojnë edhe në Maqedoni Anëtari i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, Subhi Jakupi dyshon se, në dy ciklet e kaluara zgjedhore në Maqedoni kanë
RDK: Ky është e-maili zyrtar i partisë, mos i besoni të tjerëve Rilindja Demokratike Kombëtare i ka dërguar të gjitha mediave një e-mail zyrtar ku kërkon që, të informojnë lidhur me RD
Postimi i çuditshëm i Policisë së Kosovës në Facebook (FOTO) Në profilin e Policisë në këtë rrjet social, i cili nuk dihet nëse është zyrtar, është publikuar një foto e protestës së
"Letërnjoftimet e falsifikuara", Prokuroria: Janë gjetur mbi 10 mijë biseda telefonike në kompjuterin e të dyshuarit Pesë ditë pasi janë zbuluar materialet për falsifikim prokurorët kanë dalë me informata që ndoshta janë gjetur në një p