999 rezultate për

niste

Lleshaj dha dorëheqjen, Taulant Balla ministër i Brendshëm? Pas dorëheqjes së Lleshaj si ministër i Brendshme pas vrasjes së Klodian Rashës, në selinë e PS po flitet për emrin e ri
A ka marrë propozim për t'u bërë Ministër i Brendshëm? Përgjigjet Balla Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla u lakua si një nga emrat që me shumë mundësi do të zinte pozicionin e Min
ZYRTARE! Sandër Lleshaj nuk është më ministër, e konfirmoi Rama Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dhënë dorëheqjen. Lajmin e ka bërë zyrtare Kryeministri Edi Rama i cili dekla
4 veshje të Princeshës Diana, që i shohim sot te fashionistet e Instagramit (FOTO LAJM) Që prej premierës së sezonit të katërt të The Crown, pa dyshim që magjepsja e botës me stilin e Princeshës Diana është r
"Ministër, dorëhiqu", qindra komente në faqen e Ministrit Lleshaj për vrasjen e Klodianit Në faqen zyrtare të Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv poli
A do të ketë shpërblim për pensionistët në fundvit? Përgjigjet ministrja Qeveria do të rishikojë për herë të katërt me akt normativ buxhetin e këtij viti. Në një intervistë për televizionin
Vlora nën alarm nga COVID-19: 40 të infektuar për 24-orë Përgjatë 24 orëve të fundit në Vlorë kanë rezultuar pozitiv 6 mësues, 1 nxënës në një shkollë jopublike dhe dy edukatore
Abuzim me drogën dhe tragjedi, mallkimi për aktorët e filmit "I vetëm në shtëpi" (FOTO LAJM) Kanë kaluar pothuajse 30 vite nga shfaqja e parë e filmit “I vetëm në shtëpi” dhe që atëherë jeta e aktorëve protagonist
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
Pse u krijua Legaliteti?! *Nga Ekrem Spahiu Nga pikëpamja historike, Partia “Lëvizja e Legalitetit” e ka zanafillen që nga “Triumfi i Legalitet
Rama ironizon keq Bashën: Një kryeministër që flet në gjumë dhe fle në këmbë! Kryeministri Rama ka reaguar menjëherë pas akuzave të kryedemokratit Basha, i cili e akuzoi për keqmenaxhim të situatës
Kadia tregon pse iu bashkua Ramës: Nuk jam funksionar i PS, jam zv.ministër i shtetit shqiptar Besart Kadia u emërua disa ditë më parë zv. ministër i Financave në qeverinë Rama. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”
Rama i mori ekspertin dhe e bëri zv/ministër, Basha: Ndjej keqardhje! Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka komentuar emërimin e Besart Kadisë në detyrën e zv/ministrit të Financave dhe
Rama e bëri zv/ministër, pse Besart Kadia u shkarkua nga Basha 1 vit më parë Kryeministri Edi Rama emëroi sot zv/ministër të Financave, Besart Kadinë, një emër që shkaktoi jo pak habi në rrjetet so
Jeta në Bukuresht e violinistes së virgjër që kërkon të dashur në ekran (FOTO LAJM) Pas përjashtimit të Shqipe Hysenajt dhe largimit të Fjorela Petos, te “Përputhen” në programin e njohjeve me djem hynë d
Nga çlirimtar në i pandehur: Kush është Hashim Thaçi? Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u bë presidenti i parë i vendit që akuzohet për krime lufte. “Jam i gatshëm që të
EULEX në shtëpinë e Jakup Krasniqit, nuk dihen arsyet Forcat e shumta policore nga njësia EULEX-it në mëngjesin e sotëm rreth orës 06:00, kanë shkuar në shtëpinë e Jakup Kras
Qeveria Rama në alarm! Pas Ballukut, një tjetër ministër preket nga COVID-19 Qeveria Rama po rrezikohet realisht nga infektimi në masë me COVID-19. Mësohet se ministri i Turizmit dhe Mjedisit B
A do të bëhet kryeministër i Shqipërisë? Meta zbulon ambicien e tij Presidenti Meta ka zbuluar pritshmëritë e tij dhe ambicien e tij në lidhje me politikën në Shqipëri. Nga reagimet e
Anila Hoxha ia numëron të gjitha Lleshajt: 40 policë janë vrarë e 256 janë plagosur që të bëheshe ministër e t'i pështyje Gazetarja Anila Hoxha ka reaguar me tone të ashpra ndaj deklaratës fyese të ministrit Sandër Lleshaj për vartësit e tij.